CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Oppo A31 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz własną obudowę z nadrukiem do OPPO A31

Zakup etui do swojego smartfona to zawsze dobra decyzja, wiąże się bowiem z zabezpieczeniem telefonu przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Nie oznacza to jednak, że case do OPPO A31 ma pełnić wyłącznie rolę użytkową. Etui z nadrukiem stanowi ozdobę smartfona, która może wiele powiedzieć o guście i upodobaniach jego właściciela. Właśnie dlatego powstał nasz kreator etui, w którym możesz zaprojektować dowolne etui z nadrukiem. Stwórz własną obudowę nawiązującą do Twoich zainteresowań, ulubionego filmu czy wykonywanego zawodu. Możesz też zaprojektować etui na prezent dla bliskiej Ci osoby.

Co może zawierać obudowa z własną grafiką?

Zaprojektuj etui z dowolnymi elementami graficznymi. Możesz stworzyć przykładowo case ze swoim zdjęciem, do którego użyjesz fotografii Twojego domowego pupila lub pięknego krajobrazu z minionych wakacji. Etui z własnym nadrukiem może uwzględniać również napisy. Nasz kreator etui zawiera bogatą galerię efektownych, modnych fontów. Oprócz tego znajdziesz w nim również galerię obrazów, choć zawsze możesz użyć własnych, dodanych z pamięci komputera. W zależności od Twoich preferencji, Twoja obudowa z własną grafiką może prezentować minimalistyczny lub rozbudowany projekt. W jego zrealizowaniu pomoże Ci szereg możliwości edycji każdego dodanego elementu, między innymi skalowanie, duplikowanie, obracanie czy zarządzanie kryciem poszczególnych warstw.

OPPO A31 – specyfikacja techniczna

Smartfon OPPO A31 posiada 6,5-calowy ekran o rozdzielczości 1600 x 720 pikseli. Dzięki wąskiemu obramowaniu stosunek wyświetlacza do całości frontu smartfona wynosi aż 89%, co znacząco zwiększa wrażenia wizualne użytkownika. Telefon wyposażono w pojemną baterię umożliwiającą komfortowe, całodniowe użytkowanie. Za szybką i płynną obsługę aplikacji odpowiada z kolei procesor MediaTek Helio P35 oraz 4 lub 6 GB pamięci RAM. W zależności od wyboru konkretnej konfiguracji sprzętowej różna jest także pamięć wewnętrzna: 64 lub 128 GB. W obu przypadkach możesz rozszerzyć ją poprzez kartę zewnętrzną do 256 GB. Z tyłu smartfona zainstalowano potrójny aparat fotograficzny: 12, 2 i 2 Mpx.