CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Oppo A5 (2020) z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

OPPO A5 (2020) – zaprojektuj wymarzony case

Szybko i sprawnie stwórz własne etui na telefon w oparciu o profesjonalny kreator etui. Nie potrzebujesz szczególnych umiejętności graficznych, a obsługa aplikacji jest na tyle prosta, że zaprojektowanie autorskiego case’a zajmie do kilkunastu minut. Do stworzenia unikalnego motywu możesz wykorzystać różnorodne grafiki oraz napisy. Dowolnie skaluj i obracaj poszczególne warstwy. Możesz także zmieniać ich transparentność, dzięki czemu uzyskasz estetyczny efekt przenikania. Jeśli nie interesują Cię wzory graficzne, stwórz case ze zdjęciem. Możesz wykorzystać do niego dowolną fotografię, którą posiadasz – na przykład z bliską osobą lub zwierzakiem. Autorski projekt umieścisz zarówno na klasycznych silikonowych pleckach, jak i futerale książkowym z praktyczną klapką.

Zalety spersonalizowanego OPPO A5 (2020)

Zasadnicza zaleta obudowy z własnym nadrukiem to pełna swoboda wyboru. Nie ogranicza nas w tym momencie dostępność określonych motywów, ponieważ tworzymy projekt samodzielnie, od podstaw. Nie oznacza to jednak, że musimy tworzyć case w 100% unikalny. Często zdarza się, że podoba nam się określony wzór, jednak nie jest on dostępny na określony model telefonu. W kreatorze możemy więc dopasować go do naszego OPPO A5 (2020). Zlecając wykonanie etui poprzez konkretny projekt graficzny, możesz mieć pewność, że efekt ostateczny nie będzie się niczym różnić. Jakość spersonalizowanej obudowy również jest tak samo wysoka.

OPPO A5 (2020) – specyfikacja modelu

Smartfon OPPO A5 charakteryzuje bardzo dobra jakość wykonania. Konstrukcję oparto na wytrzymałych materiałach, takich jak metal i szkło. Wysokiej jakości 6,50-calowy wyświetlacz IPS otacza wąska ramka ekranowa. W środku telefonu znajdziemy pojemną baterię 5000 mAh, dzięki której telefon pracuje dłużej od poprzednich modeli producenta. Poczwórny tylny aparat fotograficzny oferuje działanie w rozbudowanym trybie nocnym. Możemy nakręcić nim wideo w jakości 1080 p. Na uwagę zasługuje również obiektyw szerokokątny. W OPPO 5 postawiono na nowoczesną komunikację, stąd dwuzakresowe Wi-Fi, Bluetooth 5.0 oraz łączność NFC do szybkich płatności zbliżeniowych. Estetyczna nakładka systemowa ColorOS poprawia komfort użytkowania systemu operacyjnego.