Zaprojektuj etui na Oppo A73 4G z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Oppo A73 4G – stwórz własną obudowę

Przeglądasz ofertę naszych etui z nadrukiem dla Oppo A73 4G, ale nie możesz znaleźć w pełni satysfakcjonującego akcesorium? W takim razie koniecznie wypróbuj nasz kreator etui, w którym możesz zaprojektować etui z własnym nadrukiem. Stwórz własną obudowę albo zaprojektuj etui dla innego posiadacza smartfona o wybranym modelu. Nasz kreator etui pozwala na zaprojektowanie nadruku nie tylko na klasyczny case z plastiku lub silikonu, ale również na futerał w formie książkowej albo na obudowę pancerną. Wysokiej jakości etui z własnym nadrukiem nie blaknie, nie wyciera się i można regularnie czyścić je za pomocą wilgotnej ściereczki.

Jakie etui z własnym nadrukiem do Oppo A73 4G?

Dobór etui z własnym nadrukiem do Oppo A73 4G przeprowadź przede wszystkim pod kątem indywidualnych preferencji. Nasz kreator etui oferuje wykonanie nadruku na różne warianty obudowy. Twoja obudowa z własną grafiką może nawiązywać do Twoich zainteresowań, na przykład sportu jaki uprawiasz albo zamiłowania do kinematografii. Jeśli posiadasz firmę, stwórz własną obudowę na telefon służbowy z logo przedsiębiorstwa. Możesz zaprojektować etui z nadrukiem, który zawiera napis o dowolnej treści, na przykład inspirujący Cię cytat albo zabawną kwestię. Pasjonatom fotografii polecamy stworzyć case ze swoim zdjęciem. Można wykorzystać do niego na przykład fotografię bliskiej osoby lub kilka zdjęć z minionych wakacji, tworząc ciekawy kolaż.

Jakie atuty posiada telefon Oppo A73 4G?

Smartfon z niskiej półki cenowej Oppo A73 4G stanowi dobrą propozycję dla użytkownika, któremu zależy na prostym w obsłudze telefonie. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na sześciocalowy ekran dotykowy, który wyświetla obraz w jakości Full HD+. Ze względu na kompaktowe wymiary telefonu łatwo można obsługiwać go jedną ręką. Z tyłu obudowy znajduje się pojedynczy aparat fotograficzny o matrycy 13 Mpx. Przedni aparat do selfie korzysta z matrycy 16 Mpx. Źródło zasilania stanowi bateria o pojemności 3200 mAh. Dzięki funkcji Dual SIM urządzenie obsługuje dwa numery telefonów jednocześnie.