CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Oppo A8 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem do OPPO A8

Spędzasz kolejne godziny na poszukiwaniu ciekawego etui z nadrukiem do swojego OPPO A8 i wciąż nie możesz znaleźć idealnego motywu? W takim razie stwórz własną obudowę, wykorzystując udostępniony na naszej stronie kreator etui. Etui z własnym nadrukiem może zawierać dowolne elementy graficzne: obrazki, napisy oraz zdjęcia. Zaprojektuj etui z własnoręcznie wykonaną grafiką lub stwórz case ze swoim zdjęciem. Ponieważ masz całkowitą dowolność w dobieraniu elementów Twojego projektu, może on nawiązywać do Twojego indywidualnego gustu i poczucia estetyki. Etui z nadrukiem może odpowiadać na przykład posiadanemu przez Ciebie hobby czy wykonywanemu przez Ciebie zawodowi.

Jakie możliwości oferuje nasz kreator etui?

Każdy element graficzny, który dodasz do projektu swojego etui z nadrukiem, podlega zaawansowanej edycji. Zarządzaj kryciem poszczególnych warstw, duplikuj je, obracaj oraz skaluj. Dzięki temu Twoja obudowa z własną grafiką będzie dokładnie taka, jak sobie zamarzysz. W razie potrzeby możesz skorzystać z udostępnionych w kreatorze galerii fontów i obrazów. Kreator etui wykorzystaj do stworzenia własnej obudowy lub do wykonania etui na prezent. Dobrym pomysłem może okazać się choćby case ze swoim zdjęciem, które przywoła miłe wspomnienia u obdarowywanej przez Ciebie osoby. Dodaj do niego ulubiony cytat lub ważną dla Ciebie datę.

Czym wyróżnia się smartfon OPPO A8?

6,5-calowy OPPO A8 to telefon z niskiej półki cenowej, który prezentuje zarówno estetyczny design, jak i wydajne podzespoły. Zastosowano w nim ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P35 oraz 4 GB RAM, co pozwala na szybką obsługę nawet wymagających aplikacji. Spory atut stanowi także bateria o dużej pojemności 4230 mAh. Telefon posiada funkcję Dual SIM oraz mieszczący się z tyłu obudowy czytnik linii papilarnych. Oferuje zaawansowane możliwości fotograficzne dzięki potrójnemu, tylnemu aparatowi fotograficznemu o matrycach: 12, 2 i 2 Mpx. Do dyspozycji użytkownika pozostaje 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć zewnętrzną kartą pamięci o kolejne 256 GB.