Zaprojektuj etui na Oppo A91 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz własną obudowę do OPPO A91

Lekki OPPO A91 z wysokiej jakości wyświetlaczem o dużej powierzchni wymaga solidnego etui zabezpieczającego przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nie musisz jednak wybierać akcesorium, które nie odpowiada Twojemu poczuciu estetyki. W końcu etui z nadrukiem to taki gadżet, którego będziesz używać codziennie. Właśnie dlatego warto zaprojektować etui z własnym nadrukiem, którego wzór będzie wyglądać dokładnie tak, jak Ci się zamarzy. Stwórz własną obudowę, wykorzystując nasz kreator etui o zaawansowanych opcjach edycyjnych. Możesz dzięki niemu zaprojektować etui z nadrukiem zarówno dla siebie, jak i etui na prezent dla bliskiej Ci osoby.

Etui z nadrukiem czy case ze swoim zdjęciem – co wybrać?

Wiele osób wykorzystujących nasz kreator etui tworzy case ze swoim zdjęciem. Możesz użyć do niego dowolną fotografię z pamięci swojego komputera, na przykład portret bliskiej osoby, piękny krajobraz z wakacji czy zdjęcie pupila. Kreator etui pozwala jednak na znacznie bardziej zaawansowane projekty. Jeżeli chcesz dać ponieść się fantazji, stwórz własną obudowę, wykorzystując w tym celu różnorodne grafiki: z pamięci komputera lub udostępnionej przez nas galerii obrazów. Do etui z nadrukiem możesz dodać także efektowny napis, posługując się jednym z dostępnych w kreatorze fontów. Każdy element, który ma zawierać Twoja obudowa z własną grafiką, podlega skalowaniu, obracaniu, duplikowaniu i zmianom krycia.

Specyfikacja techniczna smartfona OPPO A91

Lekki i smukły telefon OPPO A91 doskonale leży w dłoni, gwarantując komfortową obsługę. W jego 6,4-calowy wyświetlacz wbudowano czytnik linii papilarnych o błyskawicznym czasie reakcji 0,32 s. Dzięki temu smartfon odblokowuje się w mgnieniu oka, minimalizując ryzyko nieudanych odblokowań. Ekran AMOLED wyświetla obraz w jakości Full HD+. Wykorzystuje również technologię DC Dimming 2.0 chroniącą wzrok przed światłem o zbyt dużym natężeniu. Z tyłu obudowy znajduje się poczwórny aparat fotograficzny. Wykorzystuje on m.in. obiektyw ultraszerokokątny 119 stopni, obiektyw makro oraz elektroniczną stabilizację obrazu. Sztuczna inteligencja odpowiada także za efektywny algorytm upiększania zdjęć.