61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Zaprojektuj etui na OPPO Reno z własnym nadrukiem

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

OPPO Reno - zaprojektuj wymarzony case

Współczesne smartfony to nie tylko telefony pozwalające na kontakt z najbliższymi, ale coraz bardziej rozbudowane urządzenia multimedialne, których używamy intensywnie na co dzień. Ekrany o coraz lepszych parametrach umożliwiają cieszenie się idealnym obrazem, ale są także narażone na stłuczenia po przypadkowym wypuszczeniu aparatu z ręki lub zarysowania i zaplamienia w trakcie noszenia ich w torbie lub kieszeni. Aby zapobiec takim problemom, zaprojektuj etui na telefon, ozdabiając je wzorem wybranym z bogatej bazy sklepu internetowego etuo.pl lub stwórz własny, korzystając z wykonanych przez siebie zdjęć. Kreator etui dostępny online pozwala w prosty sposób wgrać zdjęcia o możliwie najwyższej rozdzielczości i rozmiarach co najmniej 640x480 pikseli, które staną się tłem obudowy. Etui z własnym nadrukiem może być ozdobione jednym zdjęciem wypełniającym cale tło lub kolażem wykreowanym z kilku, dowolnie przyciętych i obróconych zdjęć z efektem przenikania.

Zalety spersonalizowanego OPPO Reno

Obudowa z własnym zdjęciem lub case z grafiką może być efektownym dodatkiem do Twoich codziennych stylizacji lub wyjątkowo oryginalnym prezentem dla kogoś bliskiego. Najważniejsze jednak jest to, że skutecznie ochroni ekran smartfona i jego matrycę przed uszkodzeniem. W ofercie etuo.pl znajdują się zarówno silikonowe osłonki, jak i etui z klapką czy typu portfel, zamykane na magnes, z dodatkową kieszonką na karty bankomatowe lub pojedyncze banknoty. Wykonane z materiałów o podwyższonej trwałości i odporności na uszkodzenia, zdobione oryginalnymi wzorami drukowanymi z cyfrową jakością, etui dostępne w sklepie internetowym etuo.pl zadbają o bezpieczeństwo Twojego smartfona i pozwolą Ci cieszyć się jego efektownym wyglądem.

OPPO Reno - specyfikacja modelu

OPPO Reno to nowy smartfon produkcji chińskiej, który charakteryzuje się wysuwaną kamerką do selfie. Pozwoliło to na zmniejszenie obramowania ekranu, będącego 6.4-calowym panelem AMOLED. Urządzenie bazuje na układzie Qualcomm Snapdragon 855, a ponadto posiada autorski system rozprowadzania ciepła, co pozwala na większą wydajność smartfona, nawet przy większym obciążeniu w trakcie korzystania z jego multimediów.