CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Oppo Reno 2Z z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

OPPO Reno 2Z – zaprojektuj wymarzony case

Stwórz własne etui na telefon, wykorzystując dedykowany kreator etui, który udostępniliśmy na naszej stronie. Wybierz odpowiedni model smartfona, OPPO Reno 2Z, a następnie rodzaj etui. Do Twojego wyboru pozostaje klasyczny case silikonowy lub futerał książkowy. W kolejnym kroku znajdujesz się już w prostym w obsłudze kreatorze. Dodaj zdjęcie, obrazek lub tekst – każdy element podlega skalowaniu oraz obracaniu. Grafiki możesz układać warstwami, zmniejszając lub zwiększając ich krycie. Przygotowaliśmy galerię z najmodniejszymi obrazkami, które możesz dodać do swojego projektu. Znajdziesz tam między innymi motywy zwierzęce, vintage oraz nawiązujące do podróżowania. Podczas tworzenia obudowy z własnym nadrukiem możesz wykorzystywać także własne obrazki oraz zdjęcia lub łączyć je z naszymi propozycjami.

Zalety spersonalizowanego OPPO Reno 2Z

Nowoczesne smartfony, takie jak OPPO Reno 2Z, wymagają dodatkowej ochrony w postaci etui. Nie chcemy jednak psuć ich estetyki. Dlatego warto dobrać taką obudowę, która może jednocześnie stanowić ozdobę. Samodzielnie zaprojektuj etui, na przykład case ze zdjęciem, aby stało się ono bardziej osobiste. Obudowy z własnym nadrukiem mogą wyrażać Twój gust oraz zainteresowania. To również dobra przestrzeń do umieszczenia inspirujących cytatów. Bez względu na to, co ostatecznie znajdzie się na Twoim etui, możesz mieć pewność o jego niepowtarzalności. To znacząca przewaga nad gotowymi produktami!

OPPO Reno 2Z – specyfikacja modelu

OPPO Reno 2Z to 6,5-calowy smartfon z bezramkowym wyświetlaczem, z którego powierzchni wyłączono nawet przedni aparat. Zamiast tego znajduje się on na wysuwanej z obudowy płytce. Dzięki temu telefon zyskał wdzięczny, nowoczesny design oraz optyczną lekkość. Z tyłu obudowy umieszczono poczwórny aparat fotograficzny. Jest to połączenie głównej matrycy 48 Mpx, obiektywu szerokokątnego oraz dwóch obiektywów portretowych. Jeden z największych atutów tylnego aparatu to możliwość robienia wysokiej jakości zdjęć przy bardzo słabym oświetleniu. Pojemna bateria 4000 mAh obsługuje szybkie ładowanie VOOC 3.0. Wyświetlacz zawiera precyzyjny czytnik linii papilarnych, dzięki któremu smartfon odblokowujemy bez konieczności wpisywania hasła.