Zaprojektuj etui na Oppo Reno 4 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Twoja obudowa z własną grafiką do OPPO Reno 4

Nie masz ochoty przeglądać setek wzorów gotowych etui z nadrukiem, a może wiesz już dokładnie, jak chcesz, aby wyglądała Twoja obudowa na telefon? W takim razie koniecznie sprawdź możliwości gwarantowane przez nasz kreator etui, w którym możesz zaprojektować obudowę z własną grafiką. Stwórz akcesorium dla siebie albo etui na prezent dla bliskiej Ci osoby. Zaprojektuj etui, którego nie ma nikt inny na świecie. Etui z własnym nadrukiem może nawiązywać do Twoich zainteresowań albo światopoglądu. Decydujesz o każdym, nawet najdrobniejszym szczególe swojego projektu – zarówno kolorystyce, jak i dobrze oraz układzie grafik. Twoja obudowa z własną grafiką może być dokładnie taka, jak sobie wymarzysz.

Jak zaprojektować etui z własną grafiką w naszym kreatorze?

Jeżeli chcesz dodać do kreatora etui grafiki z pamięci swojego urządzenia, na przykład aby zaprojektować case ze swoim zdjęciem, pamiętaj o tym, żeby miały one możliwie jak najwyższą rozdzielczość. Przełoży się to na jak najlepszy efekt w gotowym etui z nadrukiem. Warto wykorzystać pełen potencjał naszego kreatora etui. Do Twojej dyspozycji pozostaje wbudowany edytor tekstu z wieloma estetycznymi fontami. Za jego pomocą Twoja obudowa z własną grafiką może zyskać efektowny napis o dowolnej treści. We wzbogaceniu projektu pomoże Ci także galeria gotowych obrazków.

Wydajny i stylowy OPPO Reno 4 – sprawdź jego potencjał

6,43-calowy smartfon OPPO Reno 4 posiada duży ekran AMOLED, który wyświetla obraz w rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli. Serce urządzenia stanowi ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 765G. W zależności od wyboru konkretnego wariantu telefonu pracę procesora wspiera 8 albo 12 GB RAM. Podobnie dostępne są dwa warianty pamięci wewnętrznej: 128 albo 256 GB. Warto zwrócić uwagę na jakość tylnego aparatu fotograficznego. Składa się on z trzech obiektywów o matrycach Sony: standardowego, szerokokątnego i macro. Przedni aparat portretowy dysponuje matrycą o wielkości 32 Mpx. Dzięki dostępowi do komunikacji NFC telefonem można płacić zbliżeniowo.