Zaprojektuj etui na Oppo Reno 4 Pro 5G z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz własną obudowę do OPPO Reno4 Pro 5G

OPPO Reno4 Pro 5G zasługuje na solidną, bezpieczną, a zarazem elegancką obudowę. Warto zatem wykorzystać nasz kreator etui. Prosta w obsłudze i bezpłatna aplikacja pozwoli Ci na zaprojektowanie dowolnego nadruku na case silikonowy, futerał w formie książkowej albo na hybrydową obudowę pancerną. Stwórz własną obudowę, mogąc wykorzystać dowolne pliki graficzne, także z pamięci swojego urządzenia. Dodatkowo do Twojej dyspozycji kreator pozostawia prosty edytor tekstu oraz bogatą galerię gotowych obrazków. Aby stworzyć etui z własnym nadrukiem, wystarczy, że wybierzesz markę i model swojego smartfona, a następnie wskażesz preferowany rodzaj obudowy. Gotowe etui z Twoim spersonalizowanym nadrukiem wyślemy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin!

Zaprojektuj etui na prezent dla bliskiej osoby

Posiadacz smartfona OPPO Reno4 Pro 5G w Twoim otoczeniu może wyjątkowo ucieszyć się z upominku w postaci etui z nadrukiem zaprojektowanym specjalnie na zamówienie. Własnoręcznie etui na prezent stanowi doskonałą okazję do pokazania bliskiej osobie, jak wiele wie się na temat jej indywidualnego gustu oraz upodobań. Zaprojektuj etui nawiązujące na przykład do czyjegoś światopoglądu, hobby, ulubionego filmu albo wykonywanego zawodu. Dobry pomysł stanowi to, by stworzyć case ze swoim zdjęciem, do którego można użyć dowolnej fotografii. Ciekawe wzbogacenie projektu to również dodanie efektownego napisu o dowolnej treści, na przykład inspirującego cytatu.

Czym charakteryzuje się OPPO Reno4 Pro 5G?

Jeżeli poszukujesz eleganckiego i wydajnego telefonu, warto rozważyć wybór OPPO Reno4 Pro 5G. Smartfon wyposażono w potężny procesor, pamięć RAM o dużej wielkości i obszerną pamięć wewnętrzną. Wrażenie robi także jego wąskoramkowy, 6,55-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli. Zintegrowano z nim czytnik linii papilarnych do szybkiego i bezpiecznego odblokowywania urządzenia. Powierzchnię ekranu pokrywa szkło hartowane Corning Gorilla Glass 5. Tylny aparat fotograficzny korzysta z trzech obiektywów o matrycach Sony. Do dyspozycji użytkownika pozostaje funkcja Dual SIM oraz łączność z komunikacją NFC.