Zaprojektuj etui na Oppo RX17 Neo z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

OPPO RX17 Neo - zaprojektuj wymarzony case

Na stronie internetowej naszego sklepu etuo.pl znaleźć można szeroką ofertę różnorodnych etui na telefon. Posiadacze wielu modeli telefonów z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Jeśli jednak poszukujesz specjalnej budowy na swój OPPO RX17 Neo z pewnością zainteresuje Cię nasz unikatowy kreator, dzięki któremu stworzysz spersonalizowane akcesoria. Zaprojektuj etui na telefon i ciesz się jedyną w swoim rodzaju obudową.

Zalety spersonalizowanego OPPO RX17 Neo

Kreator etui na telefon jest łatwym w użyciu, intuicyjnym narzędziem, które nie wymaga pobierania dodatkowych aplikacji. Stworzenie unikatowego bumpera odbywa się w całości online, użytkownik może załadować do kreatora dowolną grafikę, zdjęcie, obrazek lub reprodukcję. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia! Kreator umożliwia także wybór dowolnego odcienia, który będzie pasować do kolorystyki użytej na wybranej grafice. Spersonalizowane etui to nie tylko ciekawy gadżet, ale także doskonały pomysł na oryginalny prezent. Bliska osoba z pewnością ucieszy się z etui ze wspólnym zdjęciem z wakacji lub fotografią rodzinną. Obudowa z nadrukiem to także dobry wybór na upominek dla współpracownika - obudowa na telefon z grafika nawiązująca do zainteresowań z pewnością przywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Case z własnym zdjęciem na OPPO może mieć formę etui silikonowego lub plastikowego, są to najpopularniejsze akcesoria tego typu, lekkie, łatwe w montażu i utrzymaniu w czystości. Warto także zwrócić uwagę na case z klapką, które chronią przed uszkodzeniami nie tylko tylny panel telefonu, ale także jego ekran. Posiadają także kieszonki na dokumenty lub ważne zapiski. Wszystkie plecki znajdujące się w ofercie etuo.pl wykonane sa z materiałów najwyższej jakości. Nadruki są odporne na ścieranie, mają żywe, nasycone kolory oraz posiadają niezbędne wycięcia na wszystkie komponenty telefony, co pozwala na swobodne korzystanie z ładowarki i słuchawek.

OPPO RX17 Neo - Informacje o telefonie

OPPO RX17 Neo to jeden z najlepiej ocenianych smartfonów roku 2018. Wyróżnia go niezywkle szybkie ładowanie i duż abateria, która zapewnie długi czas użytkowania pomiędzy ładowaniami. Elegancki i nowoczesny design przyciąga wzrok, zaś dzięki małej wadze urządzenie dobrze leży w dłoni.