CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Orange Dive 70 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Sprzedaż telefonów z logo Orange ciągle rośnie i choć producent nie jest liderem w tym dziale, to jednak jego smartfony zyskują popularność w Europie. Jeden z nowych modeli, jakie pojawiły się na rynku, to Orange Dive 70. Urządzenie jest poręczne, gdyż ma 143,5mm wysokości. 5-calowy wyświetlacz LCD w rozdzielczości HD ma 16M kolorów. Parametry telefonu nie są imponujące, aczkolwiek wystarczające dla osób, które korzystają z urządzenia głównie do telefonowania, obsługi maila czy aplikacji społecznościowych. Smartfon ma wbudowane 8GB pamięci użytkowej, ale można ją rozbudować za pomocą karty microSD do 32GB.

4 rdzenie procesora Qualcomm Snapdragon 210 8909 z zegarem 1,10 GHz utrzymują sprawną pracę telefonu, jednakże 1GB RAM to trochę mało i niestety cięższe aplikacje, jak gry, nie będą dobrze funkcjonować. Również czas pracy telefonu nie jest zbyt długi, gdyż zainstalowany jest akumulator o pojemności 2200 mAh, który przy intensywnej pracy na urządzeniu, szybko się rozładuje.
Orange Dive 70 jest dostępny w dwóch kolorach - czarnym i szarym. Jego plastikowa obudowa nie jest wzmocniona żadną aluminiową ramką, więc trzeba dodatkowo zadbać o ochronę smartfona. Zalecane jest etui na telefon, które będzie zabezpieczać urządzenie przed różnymi rodzajami uszkodzeń mechanicznych, jak na przykład otarcia, pęknięcia czy zarysowania. Na naszej stronie można również zaprojektować własny nadruk na pokrowcu, który poprawi wygląd Orange Dive 70 i nada mu wyjątkowego stylu. Nie trzeba zatem korzystać z gotowych wzorów, a stworzyć własny i spersonalizować telefon. Wystarczy wgrać do naszego kreatora ulubione zdjęcie i dowolnie je ułożyć na wzorze telefonu. Nie nakładamy ograniczeń i jeśli masz ochotę, to możesz dodać dowolną ilość fotografii lub grafik. Dodatkowo, na stronie znajdują się różne czcionki, dzięki stworzysz własny napis na etui. Zaprojektuj własny pokrowiec na Orange Dive 70 i ciesz się nowym wyglądem smartfona!