CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Orange Neva Jet z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Kilka słów o telefonie Orange Neva Jet

Orange Neva Jet to jeden z pierwszych smartfonów w Polsce, który obsługuje sieć 5G. Oferuje tym samym dostęp do najnowocześniejszych usług oraz funkcji. Przemawiają za tym także wydajne podzespoły, które umieszczono wewnątrz smartfona. Znajdziemy wśród nich ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 855, układ graficzny Adreno 640 oraz wspomniany wyżej modem 5G. Ostatni element pozwala na pobieranie danych z prędkością do 1,6 gigabitu na sekundę Telefon posiada duży wyświetlacz AMOLED, który stanowi aż 95% powierzchni frontu urządzenia. W obrębie wyświetlacza znajduje się niewidoczny czytnik linii papilarnych, który uaktywnia się tylko wtedy, gdy chcemy go użyć. Z tyłu urządzenia znajdziemy za to potrójny aparat fotograficzny. Składa się on z głównego obiektywu 48 Mpx, obiektywu szerokokątnego 123 stopni i 20 Mpx, a także teleobiektywu 8 Mpx. Warto wspomnieć także o jakości dźwięku, jaką oferuje smartfon. Wyposażono go w głośniki Dolby Atmos, które generują dźwięk w jakości Hi-Fi. Telefon może zatem po części pełnić funkcję głośnika przenośnego.

Masz wymarzone etui? Jeśli nie, zaprojektuj!

Korzystając z Orange Neva Jet, warto wyposażyć się w ochronne etui na telefon. Pozwoli to na zabezpieczenie obudowy, a także częściowo wyświetlacza, przed uszkodzeniem smartfona na skutek upadku. Etui będzie chronić telefon także w trakcie codziennego użytkowania, dzięki czemu nie porysujemy obudowy. Wbrew pozorom dodatkowa obudowa nie wpłynie negatywnie na estetykę urządzenia. Jeżeli nie możemy zdecydować się co do wzoru etui lub po prostu mamy własną wizję, jak powinno ono wyglądać, z pomocą przychodzi udostępniony przez nas kreator etui.

Zaprojektuj własny case na telefon Orange Neva Jet

Własne etui na telefon może zawierać dowolny projekt, bazujący na tekście, grafikach lub fotografiach. Zaprojektuj etui według własnego gustu i zainteresowań. Możesz wykorzystać do tego swoje autorskie zdjęcia, rysunki Twoich dzieci lub motywujące Cię cytaty. Co ważne, masz wpływ na ostateczny kształt projektu, dbając o każdy szczegół. Kreator etui pomoże także w stworzeniu wyjątkowego prezentu dla innego posiadacza Orange Neva Jet. To doskonała okazja do stworzenia pamiątkowego kolażu wspólnych zdjęć lub innego, ciekawego projektu.