Zaprojektuj etui na Realme 6 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz case ze swoim zdjęciem do Realme 6

Udostępniony na naszej stronie kreator etui pozwala na zaprojektowanie dowolnego etui z nadrukiem. Możesz zatem stworzyć również case ze swoim zdjęciem, na przykład fotografią bliskiej Ci osoby czy domowego pupila. Dodaj dowolne zdjęcie z pamięci swojego komputera, a następnie możesz efektownie je zedytować. Zaprojektuj etui ze zdjęciem, do którego wykorzystasz na przykład ciekawy napis: inspirujący cytat czy ważną datę. Nasz kreator etui udostępnia w tym celu galerię estetycznych, modnych fontów. Do projektu możesz dodać również inne grafiki i obrazki, tworząc w ten sposób niepowtarzalny kolaż.

Ciekawe pomysły na etui na prezent

Jeżeli dobrze znasz model telefonu posiadany przez bliską Ci osobę, spraw jej oryginalny, użytkowy podarunek, tworząc własnoręcznie etui na prezent. Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem, kierując się jej indywidualnym gustem, zainteresowaniami czy wykonywanym zawodem. Obudowa z własną grafiką z pewnością będzie poprawiać jej nastrój każdego dnia, gdy tylko na nią spojrzy. To od Ciebie zależy, czy etui z nadrukiem ma mieć poważny wydźwięk. Równie dobrze może mieć również charakter humorystyczny. Kreator etui pozwala choćby na dodanie zabawnego napisu. Każdy element Twojego etui na prezent możesz dowolnie edytować: skalować, obracać, duplikować oraz zarządzać kryciem poszczególnych warstw.

Charakterystyka Realme 6

Wydajny i niezwykle estetyczny smartfon Realme 6 ma wiele do zaoferowania swoim użytkownikom. W pierwszej kolejności warto wspomnieć przede wszystkim o jego 6,5-wyświetlaczu 2400 x 1080 pikseli z odświeżaniem obrazu na poziomie 90 Hz. Telefon posiada także zaawansowaną moc obliczeniową, za co odpowiada ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G90T i 8 GB pamięci RAM. Z tyłu obudowy mieści się poczwórny aparat fotograficzny: główny o matrycy 64 Mpx, a także ultraszerokokątny, do odczytu głębi oraz do fotografowania macro. Przedni aparat do selfie posiada matrycę o wielkości 16 Mpx. Dodatkowe udogodnienia Realme 6 to Dual SIM, NFC i czytnik linii papilarnych umieszczony na prawej krawędzi obudowy.