Zaprojektuj etui na Realme 6 Pro z własnym nadrukiem 

(Liczba produktów: 3)
Sortuj: 
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Utworzono
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model urządzenia
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Realme 6 Pro - zaprojektuj etui Soft Flex - czerwony Wkrótce dostawa

Zaprojektuj etui Soft Flex

Realme 6 Pro - zaprojektuj etui Soft Flex - czerwony

Cena promocyjna 61,97 zł Normalna cena 72,90 zł
Realme 6 Pro - zaprojektuj etui Soft Flex - miętowy Wkrótce dostawa

Zaprojektuj etui Soft Flex

Realme 6 Pro - zaprojektuj etui Soft Flex - miętowy

Cena promocyjna 61,97 zł Normalna cena 72,90 zł
Realme 6 Pro - zaprojektuj etui Soft Flex - różowy Wkrótce dostawa

Zaprojektuj etui Soft Flex

Realme 6 Pro - zaprojektuj etui Soft Flex - różowy

Cena promocyjna 61,97 zł Normalna cena 72,90 zł
 

Twoje etui z własnym nadrukiem do Realme 6 Pro

Przeglądasz liczne wzory etui z nadrukiem i wciąż nie możesz znaleźć idealnego dla siebie motywu? Idealne rozwiązanie dla Ciebie może stanowić obudowa z własną grafiką. Właśnie w tym celu powstał nasz kreator etui, w którym możesz zaprojektować etui z własnym nadrukiem. Zaprojektuj etui, którego estetyka będzie w 100% zgodna z Twoim indywidualnym gustem i zainteresowaniami. Stwórz własną obudowę, która nawiązuje do Twojego poczucia humoru, światopoglądu, zainteresowań czy wykonywanej pracy. Na tej samej zasadzie możesz stworzyć etui na prezent dla kogoś bliskiego, kto posiada smartfon Realme 6 Pro. Własnoręcznie zaprojektowana obudowa pokaże mu jak dobrze go znasz.

Jak możesz wykorzystać nasz kreator etui?

Wykorzystując dostępny na naszej stronie kreator etui, możesz zaprojektować wygląd klasycznego, silikonowego etui z nadrukiem lub futerału w formie książkowej. Do kreatora możesz dodawać zarówno własne obrazki, jak i zdjęcia – w ten sposób stworzysz na przykład case ze swoim zdjęciem. Jeśli chcesz, skorzystaj z grafik dostępnych w galerii kreatora. Znajdziesz w nim także prosty edytor tekstu, dzięki czemu Twoja obudowa z własną grafiką może zyskać efektowny napis o dowolnej treści. Każdy element dodany do kreatora etui podlega edycji obejmującej jego skalowanie, obracanie, duplikację oraz zarządzanie kryciem.

Jakie atuty posiada smartfon Realme 6 Pro?

Realme 6 Pro korzysta z 6,6-calowego wyświetlacza Ultra Smooth Display o odświeżaniu obrazu na poziomie 90 Hz. Obraz jest wyświetlany w jakości Full HD+, dzięki czemu na telefonie możesz komfortowo oglądać filmy czy grać w gry. Front smartfona prezentuje również podwójny aparat do selfie, w skład którego wchodzi obiektyw szerokokątny 105 stopni. Z tyłu natomiast mieści się poczwórny aparat z obiektywem standardowym, szerokokątnym, teleobiektywem i do fotografii macro. Ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 2.3 GHz oraz 6 lub 8 GB RAM przekłada się na wysoką moc obliczeniową urządzenia. Bateria o pojemności 4300 mAh obsługuje technologię szybkiego ładowania