CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Realme 6i z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj etui do smartfona Realme 6i

Masz ciekawy pomysł na etui z nadrukiem, ale nigdzie nie możesz znaleźć jego realizacji? W takim razie samodzielnie stwórz własną obudowę. W tym celu udostępniliśmy na naszej stronie prosty w obsłudze kreator etui. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w projektowaniu graficznym, aby zaprojektować w nim etui z własnym nadrukiem. Obudowa z własną grafiką może zawierać zdjęcia oraz obrazki z pamięci Twojego komputera. Możesz również wykorzystać bogatą galerię gotowych obrazów udostępnioną w kreatorze. Do Twojej dyspozycji pozostaje prosty edytor tekstu z wieloma estetycznymi krojami pisma. Dzięki temu Twoje etui z nadrukiem może zawierać dowolny napis, na przykład ważny dla Ciebie cytat.

Jakie atuty posiada obudowa z własną grafiką?

Wybierając etui z własnym nadrukiem, zyskujesz całkowicie niepowtarzalne akcesorium, którego nie posiada nikt inny na świecie. Co więcej, obudowa z własną grafiką umożliwia Ci zademonstrowanie swojemu otoczeniu własnego światopoglądu, poczucia humoru czy zainteresowań. Zaprojektuj etui, które nawiązuje do Twojego ulubionego wykonawcy muzycznego, filmu, książki czy gry komputerowej. Wykorzystując nasz kreator etui, masz całkowitą kontrolę nad efektem ostatecznym, który prezentuje Twoje akcesorium. To Ty decydujesz o jego kolorystyce oraz dokładnej kompozycji. Alternatywny sposób wykorzystania naszego kreatora to również stworzenie etui na prezent dla bliskiej osoby. Można wówczas popisać się znajomością na temat czyjegoś gustu i zainteresowań.

Czym wyróżnia się specyfikacja techniczna Realme 6i?

Smartfon Realme 6i kusi zarówno niską ceną, jak i dobrą specyfikacją techniczną. Posiada 6,5-calowy ekran o wąskim obramowaniu wyświetlający obraz w jakości HD+. Wysoką moc obliczeniową gwarantuje ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G80. W zależności od wyboru konkretnej konfiguracji dostępne jest 3 lub 4 GB RAM i 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Bateria o bardzo dużej pojemności 5000 mAh obsługuje technologię szybkiego ładowania. Dzięki funkcji Dual SIM można korzystać z dwóch różnych numerów telefonu. Z kolei dostęp do komunikacji NFC pozwala na płacenie smartfonem zbliżeniowo.