CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Realme 6S z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz własną obudowę do Realme 6S

Nie możesz znaleźć gotowego etui z nadrukiem, które w 100% spełniałoby Twoje oczekiwania, a może marzy Ci się konkretna obudowa z własną grafiką? W takim razie przetestuj nasz kreator etui, w którym możesz zaprojektować spersonalizowane etui z własnym nadrukiem. Stwórz w kreatorze dowolny projekt, na przykład case ze swoim zdjęciem. Zaprojektuj etui nawiązujące do Twojego indywidualnego gustu lub zainteresowań. Możesz zaprojektować obudowę dla siebie lub stworzyć etui na prezent dla kogoś bliskiego, kto także jest posiadaczem smartfona Realme 6S.

Realme 6S – jak możesz wykorzystać kreator etui?

Dostępny na naszej stronie kreator etui jest prosty w obsłudze, dzięki czemu każdy może z niego skorzystać. Jednocześnie kreator etui oferuje szerokie możliwości w projektowaniu. Dzięki temu do swojego projektu etui z nadrukiem możesz dodać dowolne, własne grafiki, zdjęcia oraz napisy z pamięci swojego urządzenia. Kreator etui zawiera również gotową galerię obrazków oraz prosty edytor tekstu z wieloma estetycznymi krojami pisma. Każdy element graficzny, który dodasz do projektu etui z własnym nadrukiem, podlega swobodnemu skalowaniu i obracaniu, a także szybkiej duplikacji czy nawet zarządzeniu kryciem warstwy. Dzięki temu Twoja obudowa z własną grafiką może wyglądać dokładnie tak, jak sobie to wymarzysz.

Charakterystyka smartfona Realme 6S

Telefon z niskiej półki cenowej Realme 6S oferuje bardzo dobre parametry techniczne. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na jego 6,5-calowy, wąskoramkowy ekran Full HD+ o odświeżaniu obrazu 90 Hz. Kolejny atut stanowi wydajny, ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G90T o taktowaniu 2,05 Hz wspierany przez 4 GB RAM. Smartfon doskonale nadaje się do fotografii – z tyłu obudowy mieści się poczwórny aparat fotograficzny. W jego skład wchodzi standardowy obiektyw 48 Mpx, a także obiektyw szerokokątny, portretowy i do fotografii macro. Dzięki dostępowi do komunikacji NFC smartfonem można płacić zbliżeniowo. Ponieważ posiada funkcję Dual SIM, można korzystać na nim także z dwóch różnych numerów telefonu.