Zaprojektuj etui na Realme 7 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Twoja obudowa z własną grafiką na smartfon Realme 7

W ofercie Etuo.pl masz szeroki wybór etui z nadrukiem, które są dostępne w wariancie odpowiadającym modelowi telefonu Realme 7. Jeżeli jednak chcesz stać się posiadaczem w pełni oryginalnej obudowy, koniecznie sprawdź nasz kreator etui. Prosta w obsłudze i całkowicie bezpłatna aplikacja pozwoli Ci na zaprojektowanie obudowy z własną grafiką. Zaprojektuj etui, które w pełni odpowiada Twojemu indywidualnemu gustowi oraz preferencjom. Stwórz własną obudowę, która nawiązuje na przykład do Twojego hobby, ulubionego filmu czy poczucia humoru. Dzięki temu etui z własnym nadrukiem każdego dnia może nie tylko chronić Twój smartfon, ale także poprawiać Ci humor.

Realme 7 – dlaczego warto dopasować etui z własnym nadrukiem?

Obudowa z własną grafiką na smartfon Realme 7 posiada wiele zalet. Przede wszystkim, wykorzystując nas kreator etui, zyskujesz w pełni oryginalne, niepowtarzalne akcesorium. Ma to szczególne znaczenie w czasach, w których żyjemy, otaczając się przedmiotami pochodzącymi z masowej produkcji. Dodatkowo, Twoje etui z własnym nadrukiem zyskuje wartość sentymentalną. Możesz zaprojektować case ze swoim zdjęciem, który zawiera fotografię o ważnym dla Ciebie znaczeniu. Twoje etui z nadrukiem może przedstawiać także napis o dowolnej treści, na przykład cytat, czyjeś imię albo ważną datę. Wyjątkową obudowę możesz podarować w formie etui na prezent dla bliskiej osoby.

Odkryj potencjał telefonu Realme 7

Smartfon Realme 7 wyróżnia wyjątkowo dobry stosunek ceny do jakości. Pomimo reprezentowania niskiej półki cenowej dysponuje 6,5-calowym ekranem Full HD+ i ośmiordzeniowym procesorem. Wyświetlacz zabezpiecza hartowane szkło Corning Gorilla Glass. Do wyboru pozostaje wariant z 6 lub 8 GB RAM, a także z 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Dodatkowo telefon posiada baterię o pojemności 5000 mAh, która obsługuje szybkie ładowanie o mocy 30W. Tylny aparat fotograficzny składa się z czterech obiektywów o głównej matrycy Sony 64 Mpx. Przedni aparat do selfie również ma matrycę Sony o wielkości 16 Mpx.