CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Realme 7 5G z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj etui z nadrukiem na swój Realme 7 5G

Nie możesz zdecydować się na konkretne etui z nadrukiem na telefon Realme 7 5G? Nic straconego! To doskonała okazja, aby przetestować nasz kreator etui. Intuicyjna w obsłudze i całkowicie bezpłatna aplikacja pozwoli Ci zaprojektować etui z własnym nadrukiem. Kreator etui umożliwia projektowanie nadruków na różne rodzaje obudowy, na przykład case silikonowy, futerał z klapką czy etui pancerne. Dzięki temu nie musisz rezygnować z preferowanych właściwości ochronnych swojego pokrowca na smartfon. Stwórz własną obudowę lub zaprojektuj etui na prezent dla innego posiadacza Realme 7 5G. Zrobisz mu świetną niespodziankę!

Jak możesz wykorzystać nasz kreator etui?

Nasz kreator etui posiada zaawansowane możliwości edycyjne. Do swojego projektu etui z nadrukiem możesz dodać nie tylko obrazki, ale również zdjęcia oraz napisy o dowolnej treści. Grafiki możesz dodawać bezpośrednio z pamięci swojego urządzenia. Do Twojej dyspozycji pozostaje także prosty edytor tekstu z wieloma estetycznymi krojami pisma oraz galeria gotowych obrazków. Zaprojektuj etui z inspirującym Cię cytatem lub śmiesznym napisem. Stwórz case ze swoim zdjęciem, korzystając z dowolnej fotografii lub kilku zdjęć. Twoja obudowa z własną grafiką może mieć dokładnie taką kolorystykę i układ grafik, jakie Ci się podobają. Kreator etui gwarantuje swobodne przesuwanie, skalowanie i obracanie wszystkich warstw.

Realme 7 5G – jakie są atuty tego telefonu?

Smartfon Realme 7 5G to doskonała propozycja dla osób poszukujących taniego telefonu o bardzo dobrej jakości. Nowoczesny design smartfona idzie w parze z wydajnością obliczeniową, wysoką jakością obrazu i zaawansowanymi możliwościami fotograficznymi. Do dyspozycji pozostaje 6,5-calowy ekran Full HD oraz pojemna bateria 5000 mAh. Przyszli posiadacze telefonu mają do wyboru wariant z 6 lub 8 GB RAM. Pamięć wbudowana wynosi 128 GB i można rozszerzyć ją dodatkowo poprzez kartę pamięci nawet o kolejne 256 GB. Tylny aparat fotograficzny korzysta z czterech obiektywów: standardowego, szerokokątnego, macro i do pomiaru głębi ostrości.