Zaprojektuj etui na Realme C11 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj etui ze swoim nadrukiem do Realme C11

Przeglądasz setki podobnych wzorów etui z nadrukiem do Realme C11 i nie możesz zdecydować się na konkretny wybór? W takim razie rozwiązanie stanowić może dla Ciebie etui z własnym nadrukiem. Wypróbuj dostępny na naszej stronie kreator etui – to całkowicie darmowa aplikacja, która jest prosta w obsłudze i nie wymaga doświadczenia w projektowaniu graficznym. Nasz kreator etui pozwala na dodawanie zdjęć, obrazków oraz napisów, także z pamięci Twojego urządzenia. Każdy element Twojego etui z nadrukiem podlega zaawansowanej edycji: możesz obracać go, skalować, duplikować, a także zarządzać jego przezroczystością. Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem i ciesz się oryginalną obudową.

Realme C11 – zalety obudowy z własną grafiką

Projektując etui z własnym nadrukiem, masz szansę stać się posiadaczem całkowicie oryginalnego akcesorium do swojego Realme C11. Jest pewne, że nikt inny na świecie nie posiada identycznego etui z nadrukiem jak Ty. Stwórz własną obudowę, która wyraża Twoją osobowość: pasje, światopogląd oraz poczucie estetyki. Twoje etui z własnym nadrukiem może być inspirowane posiadanymi zainteresowaniami lub wykonywaną pracą. Ciekawy pomysł stanowi także to, aby stworzyć case ze swoim zdjęciem. Możesz wykorzystać do tego dowolną fotografię z pamięci swojego urządzenia, na przykład zdjęcie bliskiej Ci osoby.

Dane techniczne smartfona Realme C11

Atrakcyjny cenowo telefon Realme C11 posiada estetyczny design i dobre parametry techniczne. Smartfon dysponuje dużym ekranem IPS o przekątnej 6,5 cala, który wyświetla obraz w jakości HD+. Wewnątrz obudowy znajduje się pojemna bateria 5000 mAh, dzięki której czas obsługi telefonu jest znacznie dłuższy niż w przypadku smartfonów o podobnej cenie. Pracę wydajnego procesora o taktowaniu 2.30 GHz wspomaga RAM o wielkości 2 lub 3 GB. Pamięć wbudowaną o pojemności 32 GB można dodatkowo rozszerzyć za pomocą karty pamięci. Tylny aparat fotograficzny bazuje na dwóch obiektywach: standardowym i do rejestracji głębi ostrości. Przedni aparat do selfie posiada matrycę 5 Mpx.