Zaprojektuj etui na Realme C3 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj etui do Realme C3 w naszym kreatorze

Dostępny w naszej ofercie kreator etui to aplikacja online, za pośrednictwem której może powstać Twoja obudowa z własnym nadrukiem do Realme C3. Kreator etui posiada wszelkie niezbędne narzędzia edycyjne, które są proste w obsłudze i pozwolą Ci na zaprojektowanie w stu procentach oryginalnego etui z własnym nadrukiem. Zaprojektuj etui z nadrukiem dla siebie lub stwórz etui na prezent dla innego posiadacza Realme C3. Możliwość spersonalizowanego nadruku oferujemy zarówno na klasycznych case’ach silikonowych, jak i futerałach w formie książkowej.

Jakie zalety ma etui z własnym nadrukiem?

Obudowa z własną grafiką stanowi akcesorium, które możesz całkowicie dopasować do własnego gustu oraz preferencji. To Ty decydujesz nie tylko o kolorystyce etui z nadrukiem, ale także każdym jego najdrobniejszym szczególe. Stwórz obudowę odzwierciedlającą Twoją osobowość, światopogląd oraz podejście do życia. Etui z własnym nadrukiem może nawiązywać choćby do posiadanych przez Ciebie zainteresowań. Wykorzystując nasz kreator etui, możesz stworzyć na przykład case ze swoim zdjęciem lub też dowolnym obrazkiem i napisem. Każdy element dodany do projektu etui z nadrukiem podlega swobodnemu skalowaniu, obracaniu oraz zarządzaniu przezroczystością. Samo projektowanie etui nie zajmie Ci dużo czasu, a efekt może przerosnąć Twoje najśmielsze oczekiwania.

Czym wyróżnia się smartfon Realme C3?

Atrakcyjny cenowo Realme C3 posiada 6,5-calowy ekran wyświetlający obraz w jakości HD+. Zastosowano dodatkowe zabezpieczenie wyświetlacza w postaci szkła hartowanego Corning Gorilla Glass. Warto zwrócić uwagę na bardzo dużą baterię o pojemności 5000 mAh, dzięki której smartfon wymaga znacznie rzadszego ładowania. Dostępne są dwa warianty pamięci wewnętrznej: 32 i 64 GB, a także pamięci RAM: 3 lub 4 GB. Smartfon zawiera czytnik kart pamięci o maksymalnej pojemności 256 GB. Funkcja Dual SIM pozwala na korzystanie z dwóch numerów telefonu. Tylny aparat fotograficzny korzysta z dwóch obiektywów o matrycach 12 i 2 Mpx. Przedni aparat do selfie dysponuje matrycą 5 Mpx.