Zaprojektuj etui na Realme X3 SuperZoom z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Realme X3 SuperZoom – zaprojektuj etui z własnym nadrukiem

Dla najbardziej wymagających użytkowników Realme X3 SuperZoom prezentujemy prosty i intuicyny kreator etui. To całkowicie darmowa aplikacja, która pozwala na stworzenie obudowy z własnym nadrukiem o dowolnym wyglądzie. Zaprojektuj obudowę dla siebie lub etui na prezent dla bliskiej Ci osoby. Jeżeli planujesz stworzyć case ze swoim zdjęciem, polecamy wzbogacić go dodatkowo o efektowny napis wykonany jednym z dostępnych w naszym kreatorze krojów pisma. Możliwość zaprojektowania etui z własną grafiką dotyczy zarówno klasycznego case’a silikonowego, jak i futerału w formie książkowej. Gotowa obudowa nie będzie niczym różnić się od zapisanego przez Ciebie projektu. Stwórz własną obudowę, która doskonale odzwierciedli Twoje indywidualne poczucie estetyki, charakter oraz zainteresowania.

Sprawdź możliwości gwarantowane przez nasz kreator etui

Wykorzystując nasz kreator etui, zyskujesz niemal nieograniczone możliwości w projektowaniu etui z własnym nadrukiem. Udostępniony na naszej stronie kreator etui pozwala na dodawanie dowolnych obrazków, zdjęć oraz napisów. Masz także zupełną dowolność co do kolorystyki tła etui z nadrukiem. Każdy element, który dodasz do kreatora etui, możesz dowolnie skalować, obracać, duplikować lub zarządzać jego kryciem. W ten sposób Twoja obudowa z własną grafiką może prezentować na przykład efektowny kolaż składający się z różnych zdjęć oraz obrazków.

Czym wyróżnia się smartfon Realme X3 SuperZoom?

Wydajny smartfon Realme X3 SuperZoom stanowi prawdziwą gratkę dla osób poszukujących wydajnego smartfona w dobrej cenie. Wysoką moc obliczeniową na poziomie 2,96 GHz gwarantuje ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 855. Dodatkowo jego pracę wspiera aż 8 lub 12 GB RAM. Dzięki funkcji NFC smartfonem można płacić zbliżeniowo. Udogodnienie to także Dual SIM i czytnik linii papilarnych. Telefon posiada poczwórny, tylny aparat fotograficzny o matrycach Samsung. Do dyspozycji pozostaje obiektyw standardowy z matrycą 64 Mpx, a także szerokokątny, teleobiektyw oraz do fotografii macro. Podwójny aparat portretowy bazuje na matrycy Sony o wielkości 32 Mpx oraz obiektywie szerokokątnym 105 stopni.