Zaprojektuj etui na Realme X50 Pro 5G z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz własną obudowę na telefon Realme X50 Pro 5G

Chcesz zapewnić bezpieczeństwo swojemu Realme X50 Pro 5G, ale nie możesz zdecydować się na żaden konkretny wzór obudowy? A może masz już pomysł na własny motyw i żaden z gotowych wzorów nie może się z nim równać? W takim razie doskonale się składa, ponieważ w naszym sklepie dostępny jest zarówno prosty w obsłudze, jak i zaawansowany kreator etui. Korzystając z niego, stwórz własną obudowę z preferowanymi przez Ciebie grafikami, zdjęciami lub napisami. Twoje etui z nadrukiem może mieć dowolny kolor i zawierać wyłącznie te elementy, które chcesz umieścić w projekcie.

Co może zawierać etui z własnym nadrukiem?

Obudowa z własną grafiką zaprojektowana w naszym kreatorze może zawierać zarówno obrazki z udostępnionej przez nas gralerii, jak i te dodane bezpośrednio z pamięci Twojego komputera. Co więcej, możesz stworzyć również case ze swoim zdjęciem. Wykorzystaj do niego fotografie z wakacji, wspólne zdjęcia z przyjaciółmi czy Twoimi zwierzakami. Etui z nadrukiem może zawierać także napisy, do wykonania których posłużą Ci udostępnione przez nas fonty. Pamiętaj, że obudowa z własną grafiką może zostać wykorzystana przez Ciebie także jako etui na prezent. Zaprojektuj etui dla bliskiej osoby, pokazując jej jak wiele wiesz na temat jej gustu i zainteresowań.

Atuty posiadania Realme X50 Pro 5G

Premiera bardzo wydajnego smartfona Realme X50 Pro 5G postawiła wysoko poprzeczkę dla konkurencji producenta. Telefon posiada bowiem duży, wąskoramkowy wyświetlacz Super AMOLED 90 Hz z podwójnym aparatem do selfie. Oferuje również ładowanie SuperDart 65 W, dzięki któremu można odnowić energię w baterii smartfona do 100% nawet w 35 minut. Ponieważ urządzenie wykorzystuje pamięć RAM i ROM nowej generacji, a także procesor Snapdragon 856 5G o taktowaniu do 2,84 GHz, niezawodnie i szybko obsługuje najbardziej wymagające gry i aplikacje. Warto wspomnieć także o poczwórnym tylnym aparacie z obiektywem portretowym, szerokokątnym, ultraszerokokątnym oraz teleobiektywem.