Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy A20e z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 138
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy A20e - zaprojektuj wymarzony case

Dostępne w sklepach etui i obudowy na telefon nie pasują do Twojej stylistyki? Zaprojektuj etui na telefon z własnymi zdjęciami lub dowolnie wybranymi grafikami dostępnymi na stronach etuo.pl i ciesz się jedynym w swoim rodzaju zabezpieczeniem dla Twojego telefonu. Kreator etui, który dostępny jest online na stronach etuo.pl pozwala w wyjątkowo łatwy sposób załadować, przyciąć lub obrócić własne zdjęcia, które możesz wgrać online. Wystarczy pamiętać, aby były one możliwie najwyższej jakości i miały wielkość 640 x 480 pikseli. Pozwoli to uzyskać dobrą jakość gotowego nadruku. Po ustawieniu zdjęcia na tle całej ramki lub wybraniu ulubionego koloru, na którym ma się ono znaleźć wystarczy wysłać zamówienie i w szybkim czasie odebrać przesyłkę, w którym znajdziesz jedyne w swoim rodzaju spersonalizowane etui.

Zalety spersonalizowanego Samsung Galaxy A20e

Etui lub obudowa z własnym nadrukiem na telefon to współcześnie obowiązkowe wyposażenie dla każdego użytkownika smartfona. Case z własnym zdjęciem pozwala zminimalizować skutki upadku telefonu z wysoka czy ochronić go przed zarysowaniem i poplamieniem w torbie lub kieszeni. Dostępne w etuo.pl obudowy, na których można wykonać własnoręcznie wykonany nadruk to silikonowe osłonki, etui z klapką oraz obudowa w typie portfela, która poza zamknięciem na magnes posiada także dodatkową kieszonkę na karty kredytowe lub banknoty na niewielkie zakupy. Spersonalizowane etui może być również pomysłowym prezentem, który możesz wręczyć bliskiej Ci osobie z okazji urodzin, imienin czy innego święta.

Samsung Galaxy A20e - specyfikacja modelu

Telefon Samsung Galaxy A20e to nowy model koreańskiego producenta smartfonów, który pojawił się na rynku w drugim kwartale 2019 roku. Wyposażony został w ekran TFT oraz ośmiordzeniowy procesor z 3GB pamięci RAM. Pracuje na systemie Android 9.0 Pie, a na jego tylnej ściance umieszczony został podwójny aparat fotograficzny z obiektywami 13 Mpix i 5 Mpix. Do jego zalet można zaliczyć dość wytrzymałą baterię 3000 mAh z funkcją szybkiego ładowania.