Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy A20s z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Twoja obudowa z własną grafiką do Samsung Galaxy A20s

Nie możesz znaleźć odpowiadającego Ci etui z nadrukiem wśród gotowych case’ów dostępnych w naszym sklepie internetowym? W takim razie wykorzystaj udostępniony przez nas kreator etui, aby zaprojektować obudowę z własną grafiką. Stwórz etui zgodne z Twoim własnym poczuciem estetyki oraz zainteresowaniami. Możesz także stworzyć case ze swoim zdjęciem, do którego użyjesz dowolnej fotografii, na przykład zdjęcia swojego pupila. Stwórz własną obudowę lub zaprojektuj dla kogoś etui na prezent. Całkowicie oryginalne etui z nadrukiem, którego nie ma nikt inny na świecie, wykazuje taką samą jakość co gotowe produkty. Obudowa z własną grafiką jest odporna na ścieranie, blaknięcie i łatwo się ją czyści.

Kreator etui do Samsung Galaxy A20s – jak go wykorzystać?

Zanim przejdziesz do kreatora, z rozwijanej listy wybierz model swojego smartfona Samsung Galaxy A20s, a także preferowany rodzaj etui: silikonowy case lub futerał w formie książkowej. Następnie możesz przystąpić do najprzyjemniejszej części, czyli projektowania. Kreator etui zawiera galerię z gotowymi grafikami, ale pozwala również na dodawanie własnych zdjęć i obrazów z pamięci komputera. Każdy element graficzny możesz osobno skalować, obracać, duplikować oraz zarządzać jego kryciem. Do Twojej dyspozycji pozostaje również prosty edytor tekstu z wieloma estetycznymi fontami. W ten sposób może powstać obudowa z własną grafiką, która zawiera dowolny napis.

Opis możliwości telefonu Samsung Galaxy A20s

Atrakcyjny cenowo Samsung Galaxy A20s prezentuje dobrą konfigurację sprzętową. Telefon posiada 6,4-calowy wyświetlacz HD+ z wąskim obramowaniem i notchem na przedni obiektyw aparatu fotograficznego. Za płynną obsługę gier i aplikacji odpowiada procesor Qualcomm Snapdragon 450 oraz 4 GB RAM. Pamięć wewnętrzna wynosi 64 GB i można rozszerzyć ją poprzez kartę pamięci o kolejne 512 GB. Z tyłu obudowy mieści się potrójny aparat fotograficzny z głównym obiektywem 13 Mpx. Obok panelu fotograficznego umieszczono okrągły czytnik linii papilarnych. Bateria o pojemności 4000 mAh obsługuje technologię Fast Charging.