CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy A21 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 141
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy A21 – stwórz etui z własnym nadrukiem

Jeżeli marzy Ci się w stu procentach oryginalna obudowa na smartfon, z pewnością zainteresuje Cię dostępny na naszej stronie kreator etui. Wystarczy, że z rozwijanej listy wybierzesz model smartfona Samsung Galaxy A21, a także preferowany rodzaj etui z nadrukiem (klasyczny case lub futerał w formie książkowej) i możesz przejść do projektowania. Stwórz własną obudowę, która nawiązuje do Twojego indywidualnego gustu lub zainteresowań. Twoja obudowa z własną grafiką może zawierać różnorodne elementy, nie tylko obrazki, ale także zdjęcia oraz napisy. Kreator etui pozwala na ich swobodne obracanie, skalowanie, duplikację oraz zarządzanie kryciem poszczególnych warstw.

Jakie zalety ma obudowa z własną grafiką?

W dobie powtarzalnych, na masową skalę produkowanych akcesoriów, warto otaczać się unikalnymi przedmiotami. Dotyczy to także obudowy na Twój smartfon. Etui z własnym nadrukiem może każdego dnia poprawiać humor Tobie lub komuś bliskiemu, jeśli zaprojektujesz dla niego etui na prezent. Zaprojektuj na przykład case ze swoim zdjęciem, do którego możesz użyć dowolnej fotografii. Stwórz własną obudowę, która odzwierciedla Twój światopogląd, podejście do życia lub poczucie humoru. To od Ciebie zależy, czy etui z nadrukiem ma być zabawne, czy też inspirujące. Możesz stworzyć obudowę nawiązującą do posiadanego przez Ciebie hobby lub wykonywanego zawodu. Ciekawe rozwiązanie stanowi na przykład obudowa z logo Twojej firmy.

Poznaj parametry Samsung Galaxy A21

6,5-calowy Samsung Galaxy A21 dysponuje dużym wyświetlaczem o wąskim obramowaniu bez notcha. W lewym, górnym rogu ekranu mieści się przedni aparat fotograficzny o matrycy 13 Mpx. Tylny aparat fotograficzny korzysta z kolei aż z czterech obiektywów: standardowego, szerokokątnego, makro i do pomiaru głębi ostrości. Serce smartfona stanowi ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu na poziomie 2.30 GHz, którego pracę wspiera 3 GB RAM. Bateria o pojemności 4000 mAh obsługuje standard ładowania Fast Charging. Pamięć wewnętrzną 32 GB można rozszerzyć poprzez kartę pamięci nawet o kolejne 512 GB.