Znajdź etui do swojego urządzenia:
   
790 250 196 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty

Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy A3 z własnym nadrukiem

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 

Tani i nieduży Samsung Galaxy A3 otrzymał minimalistyczną, nowoczesną obudowę. Jej linia jest surowa, ale z pewnością nie można nazwać jej nudną. Idealne spasowanie elementów i dobra jakość wykorzystanych materiałów również nie budzi zastrzeżeń. Pod metalową pokrywą pracuje legendarny Snapdragon 410. Cztery rdzenie taktowane są zegarem 1,2 GHz i współpracują z układem graficznym Adreno 306 i 1,5 GB pamięci RAM.

Wydajność takiego agregatu całkowicie wystarcza do obsługi większości obecnych na rynku aplikacji i gier. Ciekawostkami, które wyróżniają ten model są: inteligentny system powiadomień, który podświetla ekran przy podniesieniu urządzenia, możliwość wyciszenia dzwonka przez obrócenie smartfona ekranem do dołu oraz opcja wykonania zrzutu ekranu z pomocą gestu. Akumulator oferuje pojemność 1.900 mAh, co wystarczy do całodziennego użytkowania.

Samsung Galaxy A3 to model dość popularny i trzeba liczyć się z tym, że spotykać będziemy wiele osób, które używać będą tego konkretnego modelu. To tylko jeden powód, dla którego warto zadbać o unikalność swojego egzemplarza. W naszej ofercie znalazło się miejsce także dla osób, które czują, że gotowe wzory nie spełniają ich oczekiwań. Nasz kreator etui to narzędzie, które pozwala spełnić marzenie o etui z własnym nadrukiem i stać się posiadaczem futerału, którego nie będzie miał nikt inny. Samsung Galaxy A3 jest ładny, ale nie oznacza to, że idealnie oddaje charakter i zamiłowania jego użytkowników. Teraz można to zmienić i sprawić sobie etui z własnym zdjęciem. Taki produkt ochroni telefon przed uszkodzeniami i rysami oraz stanowić będzie jedyną w swoim rodzaju ozdobę. Wybierz grafikę, która najlepiej oddaje Twoje potrzeby, stwórz projekt etui i resztę pozostaw nam!

Top