Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy A30 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 139
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Galaxy A30 - zaprojektuj wymarzony case

Lubisz oryginalne gadżety, dzięki którym możesz pokazać światu, kim jesteś? Z pewnością przypadną Ci do gustu jedyne w swoim rodzaju, spersonalizowane etui. Korzystając z kreatora etuo.pl, masz szansę stworzyć case z własną z grafiką, od początku do końca zaprojektowany przez Ciebie. Kolaż z rodzinnych zdjęć? Fotka pupila? Nowoczesna grafika w ukochanej palecie barw? A może zabawny napis, który nikogo nie pozostawi obojętnym? Sam zdecyduj, jak ma wyglądać Twój wymarzony futerał! Zabaw się w artystę i zaprojektuj etui na telefon, które odda Twoją wyjątkową osobowość. Nasz kreator zadba o to, by dopasować je wymiarem i proporcjami do Twojego modelu smartfona.

Zalety spersonalizowanego Samsung Galaxy A30

Jakie korzyści daje Ci spersonalizowane etui na Samsung? Oprócz możliwości wyróżnienia się z tłumu, to lepsza ochrona dla Twojego smartfona. Case zabezpiecza obudowę przed zabrudzeniem, zalaniem, porysowaniem i obtłuczeniem. W wersji z klapką osłania także wyjątkowo łatwy do uszkodzenia ekran. W razie upadku futerał działa jak amortyzator – zmniejsza wstrząsy i obniża ryzyko poważnego uszkodzenia telefonu: stłuczenia ekranu czy nieodwracalnego zniszczenia podzespołów. Na etuo.pl spersonalizowana obudowa z nadrukiem dostępna jest w wielu wersjach: z łatwego w czyszczeniu i świetnie amortyzującego upadki silikonu, z ochronną klapką na ekran, w wersji wyjątkowo praktycznej w codziennym użytkowaniu – z portfelem i kieszonkami n karty.

Samsung Galaxy A30 - specyfikacja modelu

Chcesz, żeby Twój Samsung Galaxy A30 długo zachował swój świetny wygląd i pełnię funkcjonalności? Zapewnij mu maksimum ochrony, wybierając stylowy, odporne na uszkodzenia case z własną grafiką. Ten nowoczesny, wyposażony w niezawodny procesor i wysokiej jakości podzespoły smartfon, zasługuje na ochronę. Ten telefon przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi, który ceni sobie świetny design, wysokiej klasy aparat fotograficzny, wytrzymałą baterię, zawrotną szybkość działania oraz sporą pojemność do przechowywania wszystkiego typu danych.