Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy A30s z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy A30s – zaprojektuj wymarzony case

Stwórz własne etui na telefon, wykorzystując do tego profesjonalny kreator. Sam proces projektowania nie zajmie Ci wiele czasu i nie wymaga szczególnych umiejętności graficznych. Zdajesz się w zupełności na własny gust i poczucie estetyki. Zaprojektuj etui w oparciu o własne zdjęcia i grafiki lub skorzystaj z bogatej galerii motywów wewnątrz kreatora. Każdy element swojego projektu możesz dowolnie skalować, obracać lub zmieniać jego transparentność. W galerii znajdują się najmodniejsze motywy, takie jak marmurowe desenie lub wzory roślinne. Kreator etui pozwala również na dodawanie pól tekstowych, w których wpisać możemy dowolne hasła i cytaty. Obudowy z własnym nadrukiem mogą być zarówno zabawne, jak i inspirujące – efekt ostateczny zależy od Ciebie.

Zalety spersonalizowanego Samsung Galaxy A30s

Samodzielne projektowanie etui na telefon pozostawia nam pełną swobodę wyboru. Bardzo często zdarza się tak, że motyw, który najbardziej nam się podoba, nie jest dostępny dla posiadanego przez nas modelu telefonu. Zwykle również największy wybór wzorów i kolorów znajdziemy wśród klasycznych case’ów silikonowych. Nasz kreator etui oferuje jednak taką samą swobodę w tworzeniu motywów na futerały książkowe. Niezależnie od tego, czy wybierzesz case ze zdjęciem, czy też bardziej skłaniasz się w kierunku obudowy z własnym nadrukiem, możesz mieć pewność, że realizacja będzie w 100% zgodna z przygotowanym przez Ciebie projektem. Jest to znacząca przewaga nad tekstowym zleceniem wykonania obudowy.

Samsung Galaxy A30s – specyfikacja modelu

Smartfon posiada 6,4-calowy ekran Super AMOLED, który pozwala na odtwarzanie obrazu w jakości HD+. Wyświetlacz otacza bardzo wąska ramka z notchem, na którym umieszczono przedni aparat fotograficzny. Dzięki smukłej obudowie Samsung Galaxy A30s wygodnie leży w dłoni i możemy obsługiwać go jedną ręką. Główny aparat fotograficzny bazuje na matrycy 25 Mpx, do naszej dyspozycji pozostaje także obiektyw ultraszerokokątny o polu widzenia aż 123 stopnie. Korzystając ze smartfona, wykonamy również piękne autoportrety – ponieważ przedni aparat posiada 16 Mpx i upiększającą funkcję selfie focus.