Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy A31 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 139
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy A31 – zaprojektuj etui z własnym nadrukiem

Jeśli poszukujesz oryginalnego etui z nadrukiem, które będzie jedyne w swoim rodzaju, koniecznie sprawdź możliwości oferowane przez nasz kreator etui. Za jego pomocą stwórz własną obudowę z dowolnym obrazkiem, zdjęciem czy napisem. Wystarczy, że z rozwijanej listy wybierzesz model Samsung Galaxy A31 i możesz przejść do kreatora etui Twojej obudowy. W projektowaniu motywu ogranicza Cię wyłącznie własna kreatywność – Twoje etui z nadrukiem może być zarówno minimalistyczne, jak i rozbudowane. Stwórz case ze swoim zdjęciem lub zaprojektuj etui na prezent dla bliskiej Ci osoby. Dzięki temu zyskasz w 100% oryginalne akcesorium, którego nie posiada nikt inny na świecie.

Jak możesz wykorzystać nasz kreator etui?

Udostępniony na naszej stronie kreator etui nie wprowadza żadnych ograniczeń odnośnie dodawanych przez Ciebie elementów graficznych. Dodatkowo zawiera pomocniczo rozbudowane galerie grafik oraz fontów, które możesz wykorzystać w swoim projekcie. Każdy element dodany do Twojego motywu etui z nadrukiem podlega zaawansowanej edycji: obracaniu, skalowaniu, zarządzaniu kryciem czy duplikacji. Dzięki temu masz całkowitą kontrolę nad efektem końcowym Twojego spersonalizowanego akcesorium. Przygotowany przez Ciebie plik w kreatorze etui trafia prosto do druku, dlatego możesz liczyć na pełną zgodność między Twoim projektem a gotowym etui z nadrukiem. Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem i przekonaj się!

Poznaj atuty smartfona Samsung Galaxy A31

Samsung Galaxy A31 wyróżnia się przede wszystkim swoją niezwykle pojemną baterią 5000 mAh obsługującą standard szybkiego ładowania Fast Charging. Posiada również 6,4-calowy ekran AMOLED wyświetlający obraz w jakości 1080 x 2400 pikseli. W zależności od Twoich indywidualnych preferencji możesz wybrać wariant Galaxy A31 z 4 lub 6 GB RAM oraz 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Za zaawansowaną moc obliczeniową odpowiada ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P65. Prostokątny panel fotograficzny z tyłu obudowy uwzględnia cztery obiektywy: standardowy, szerokokątny, do pomiaru głębi oraz macro. Portretowy aparat z przodu telefonu posiada matrycę 20 Mpx.