Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy A40 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy A40 - zaprojektuj wymarzony case

Zaprojektuj etui na telefon, dzięki któremu możesz bezpiecznie korzystać z jego wszystkich funkcji, bez obaw o zarysowanie, zaplamienia lub mechaniczne uszkodzenie ekranu. Dodatkowym atutem oferowanym przez kreator obudowy na stronach etuo.pl jest możliwość stworzenia oryginalnego projektu online. Prosty w obsłudze kreator pozwala na wybranie wzoru z bogatej bazy oferowanej na stronach etuo.pl w stylu boho, z motywami z popkultury lub minimalistycznym albo też stworzenia własnego wzoru z wykonanych samodzielnie zdjęć i grafik. Wystarczy wgrać je do kreatora, który umożliwia również ich przycięcie, obrócenie i dodanie efektu przenikania, wybrać tło lub wypełnić zdjęciem cały wzór i dobrać odpowiedni rodzaj etui. Spersonalizowane etui może mieć formę obudowy z silikonu, pokrowca z okładką lub praktycznej obudowy typu portfel, z dodatkowym miejscem na karty.

Zalety spersonalizowanego Galaxy A40

Obudowa z nadrukiem i wytrzymały case z własną grafiką to w dzisiejszych czasach niezbędne wyposażenie każdego posiadacza smartfona. Delikatne ekrany telefonów komórkowych są bowiem dość podatne na zarysowania, zabrudzenia lub innego rodzaju uszkodzenia w trakcie codziennego użytkowania. Dzięki obudowom z nadrukami możemy być pewni, że telefon jest właściwie zabezpieczony w trakcie noszenia go w torebce z innymi przedmiotami, kieszeni, a niektóre pokrowce chronią nawet matrycę przed uszkodzeniem po upadku z wysokości. Materiały, z których zostały wykonane oferowane etui i pokrowce są trwałe, a nadrukowane wzory na długo mogą cieszyć oko, nie ścierając się i nie ulegając odbarwieniom.

Samsung Galaxy A40 - specyfikacja modelu

Samsung Galaxy A40 to nowy model marki Samsung, która tym razem postawiła na sprzęt klasy średniej w dość przystępnych cenach. Jego atutem jest wykonanie w technologii Super AMOLED. Ekran typu Infinity-U, 5,9 cala o rozdzielczości Full HD+ (2220×1080) i proporcjach 18,5:9 posiada w górnej swojej części wcięcie w kształcie litery U. Podwójny aparat fotograficzny wyposażony został m.in. w szerokokątny obiektyw 5 MP o polu widzenia 123 stopni oraz kamerkę selfie 25 MP.