CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy A51 4G z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 141
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Kilka słów o telefonie Samusng Galaxy A51

Smartfon Samusng Galaxy A51 wyróżnia się przede wszystkim przednim obiektywem aparatu, który umieszczono bezpośrednio w wyświetlaczu. Nie ma tu zatem ograniczającego przestrzeń ekranową notcha. Sam ekran Super AMOLED posiada przekątną o długości 6,5 cala i proporcje 20:9. Doskonale nadaje się do oglądania filmów, za czym dodatkowo przemawia rozdzielczość Full HD+. W wyświetlacz wbudowano czytnik linii papilarnych, jednak przez większość czasu pozostaje on niewidoczny. Uaktywnia się dopiero w momencie, gdy chcemy odblokować telefon. Wewnątrz smartfona znajdziemy ośmiordzeniowy procesor Exynoss 9611. W zależności od wyboru konkretnej konfiguracji sprzętowej do wyboru mamy wariant z 4 lub 6 GB RAM oraz 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Tył telefonu prezentuje się nie tylko nowocześnie i estetycznie, ale także funkcjonalnie. W obrębie prostokątnego panelu umieszczono cztery obiektywy aparatu fotograficznego. Główny obiektyw z lampą błyskową LED posiada matrycę o wielkości 48 Mpx. Pozostałe szkła, które go wspomagają, to obiektyw szerokokątny, makro oraz do tworzenia głębi zdjęcia.

Masz wymarzone etui na Samusng Galaxy A51? Jeśli nie, zaprojektuj takie!

Planujesz zakup etui dla swojego Samusnga Galaxy A51, ale trudno jest Ci zdecydować się na konkretny wzór? Nic dziwnego, w sieci znajdują się ich setki, a większość jest do siebie w znacznym stopniu podobna. Może zatem warto postawić na własne etui na telefon? Do jego wykonania możesz wykorzystać udostępniony przez nas kreator etui. Własnoręcznie zrealizuj swoją wizję i zyskaj pewność, że wygląd case’a będzie z nią całkowicie zgodny. Zaprojektuj etui dokładnie tak, jak chcesz – wykorzystaj na przykład zdjęcia z galerii w swoim telefonie.

Zaprojektuj własne etui na telefon Samusng Galaxy A51

W kreatorze znajdziesz także gotowe grafiki, fonty do tworzenia napisów i wiele innych. Możesz układać rozbudowane kolaże lub stworzyć minimalistyczny projekt z pojedynczym motywem. Wiele osób decyduje się na własne etui na telefon ze zdjęciem swojej pociechy lub domowego pupila. Bardzo popularne jest także tworzenie obudowy z inspirującym napisem. Jeżeli nie lubisz zbędnej powagi, zaprojektuj etui z elementem humorystycznym. Może być to na przykład zabawna grafika lub napis.