Znajdź etui do swojego urządzenia:
   
790 250 196 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty

Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy J1 z własnym nadrukiem

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 

Tani smartfon Samsung Galaxy J1 nie został zaprojektowany pod kątem bicia rekordów wydajności. To ekonomiczne urządzenie, które zaspokoi potrzeby zwykłych użytkowników, którzy oczekują od swojego telefonu niskiej ceny, wytrzymałości i wygodnej obsługi. Konfiguracja opiera się na dwurdzeniowym procesorze Spreadtrum o taktowaniu 1,2 GHz i układzie graficznym Mali 400 MP.

To niewiele jak na dzisiejsze standardy, ale w zupełności wystarcza do odbierania poczty czy obsługi prostych aplikacji. System Android w wersji 4.4.4 KitKat otrzymał uproszczoną wersję dedykowanej nakładki TouchWizz, dzięki czemu smartfon oszczędza do maksimum dostępną ilość pamięci RAM – 512 MB. Ekran pojemnościowy o przekątnej 4,3 cala charakteryzuje się przyzwoitą kulturą pracy. Obraz w rozdzielczości 800x480 pochwalić może się do dobrymi kontrastami i żywymi kolorami.

Smartfon jest bardzo przydatnym narzędziem, które pozwala komunikować się z rodziną i przyjaciółmi. Unikalne etui z własnym nadrukiem pozwoli komunikować się z całym światem. Wyjmując z kieszeni telefon, na którym widnieje konkretne logo, portret artysty lub rozpoznawalny symbol, automatycznie zakomunikujemy światu co jest ważne w naszym życiu. I do tego służy etui z własnym zdjęciem – do pokazywania, że każdy ma swoje pasje, marzenia oraz dążenia. To nie tylko sposób na ozdobienie telefonu, ale także metoda na to, aby wyróżnić się z tłumu i zaprezentować swoją wartość. Etui z własnym nadrukiem przygotować można bardzo szybki i prosto z użyciem naszego kreatora etui. Nie trzeba być artystą ani grafikiem – wystarczy odrobina chęci, ciekawy obrazem lub fotografia i kilka chwil poświęconych na zaprojektowanie swojego wymarzonego etui ze zdjęciem!

   
Top