Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy J3 (2016) z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Model J3 2016 od Samsunga jest niedrogim smartfonem z całkiem przyzwoitymi parametrami. Przede wszystkim ma wbudowany wyświetlacz o przekątnej 5 cali i rozdzielczości HD (720×1280). Urządzenie kosztujące niewiele ponad 680zł pracuje na systemie Android 5.1 Lollipop, a jego sercem jest czterordzeniowy procesor Spreadtrum 1,5 GHz (Cortex A7) z 1,5GB RAM. To wystarcza by telefon działał sprawnie i nie zacinał się przy nieco cięższych aplikacjach. Jednakże dość mało mamy tu miejsca na swoje pliki, gdyż telefon posiada jedynie 8GB wolnej przestrzeni wewnętrznej, z czego doliczyć trzeba miejsce na system.

Mimo wszystko, pamięć można rozbudować za pomocą karty microSD. Jedyną wadą jest dość słaba bateria, gdyż można znaleźć w tej cenie smartfony bardziej zaawansowanym akumulatorze. Tu mamy pojemność 2600 mAh. Nadrabiają to jednak aparaty które mają kolejno 8 MpiX i 5 Mpix.
Niestety tanie modele, choć często zaawansowane technicznie, mają zazwyczaj słabe obudowy, które bardzo łatwo zniszczyć przy zwykłym, codziennym użytkowaniu smartfona. Dlatego warto kupić etui na telefon Samsung Galaxy J3 2016, które zabezpieczy urządzenie przed zarysowaniem, zabrudzeniem, a także złagodzi skutki jego ewentualnego upadku. Dzięki temu telefon będzie bardzo długo wyglądał jak nowy. Dodatkowo polecamy nasz specjalny kreator, który pozwala na spersonalizowanie smartfona poprzez zaprojektowanie własnego nadruku na etui. Projekt grafiki może składać się z wielu różnych zdjęć czy napisów - ważne by się Tobie podobał. Nasze nadruki są bardzo dobrej jakości i ich odporność na zabrudzenia i ścieranie jest wielką zaletą. Wyróżnij się z tłumu i stwórz oryginalne etui z własnym wzorem dla Samsung Galaxy J3 2016!