Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy M20 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 138
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy M20 - zaprojektuj wymarzony case

Akcesoria służące do ochrony telefonu to ważny element, nw który warto zwrócić uwagę. Samsung Galaxy M20 to przedstawiciel najnowszej generacji smartfonów, który pełni rolę zarówno telefonu komórkowego, jak i mobilnego centrum rozrywki. Często nosimy nasz telefon w niesprzyjających warunkach, w kieszeni, na dnie torebki lub w przegródce plecaka. aby ochronić urządzenie przed tymi niesprzyjającymi warunkami, warto zaopatrzyć się w obudowę, która będzie pełniła nie tylko funkcję praktyczną, ale także pozwoli nam wyróżnić się tłumie. Zaprojektuj etui na telefon przy użyciu naszego kreatora i ciesz się własnoręcznie wykonanym bumperem, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie!

Zalety spersonalizowanego Samsung Galaxy M20

Na stronie internetowej naszego sklepu etuo.pl znajdziesz przydatne i łatwe w obsłudze narzędzie, służące do stworzenia unikalnej obudowy na telefon. Nasz kreator pozwoli Ci stworzyć niepowtarzalne, spersonalizowane etui z dowolną grafiką. Może to być zdjęcie z wakacji, portret bliskiej osoby, kadr z ulubionego filmu lub ukochana reprodukcja. Kreator pozwala na dowolne dopasowanie odcienia obudowy do kolorystyki uzytej na grafice. W ten sposób powstanie jedyna w swoim rodzaju obudowa z nadrukiem, która może być oryginalnym prezentem dla ukochanej, współpracownika, lub członka rodziny. Taki upominek na pewno przywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby i będzie nie tylko ładny, ale również użyteczny. Case z własnym zdjęciem może mieć formę np. etui z klapką, jest to kształt elegancki i ponadczasowy, chroni nie tylko tylny panel telefonu, ale także jego ekran. akcesoria tego typu często posiadają poręczne kieszonki na dokumenty, karty kredytowe i wizytówki. Można także wybrać case silikonowy lub plastikowy, które sa bardzo popularnymi, przystępnymi cenowo i lekkimi pleckami na telefon. Wszystkie rodzaje etui dostepne w naszym sklepie internetowym etuo.pl wykonane są z materiałów najwyższej jakości, nadruki naniesione są przy użyciu najnowszej technologii, mają żywe barwy, są odporne na ścieranie i łatwe do utrzymania w czystości. Akcesoria posiadają niezbędne wycięcia na wszystkie komponenty telefonu, co pozwala na swobodne korzystanie np. ze słuchawek czy ładowarki.

Samsung Galaxy M20 - Informacje o telefonie

Samsung Galaxy M20 to nowoczesny i smukły smartfon. Posiada duży, jasny wyświetlacz o przekątnej 6.3 cala, jest także lekki. Nowoczesny aparat fotograficzny stawia urządzenie w czołówce smartfonów nowej generacji.