CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy M30s z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 141
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Jak zaprojektować etui z nadrukiem do Samsung Galaxy M30s?

Jeżeli nie odpowiadają Ci gotowe wzory etui na telefon i chcesz samodzielnie zaprojektować etui z nadrukiem, wykorzystaj w tym celu nasz kreator etui. Wystarczy, że z rozwijanej listy wybierzesz Samsung Galaxy M30s i skorzystasz z opcji zaprojektuj etui. Stwórz własną obudowę, dodając do projektu zarówno grafiki, jak i zdjęcia oraz napisy o wielu ciekawych fontach. Case ze swoim zdjęciem możesz także potraktować jako etui na prezent dla bliskiej osoby. Każdy element, który dodasz do etui z własnym nadrukiem, możesz dowolnie skalować, obracać i duplikować. Profesjonalny efekt wprowadza także zarządzanie kryciem poszczególnych warstw w kreatorze.

Obudowa z własną grafiką jako etui na prezent

Etui na telefon jest jednym z najczęściej wykorzystywanych akcesoriów przez wszystkich posiadaczy smartfonów. Jeśli więc chcesz sprawić miłą niespodziankę bliskiej Ci osobie, stwórz własną obudowę w formie prezentu. Etui z nadrukiem stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania komuś, jak dobrze znamy jego gust, zainteresowania czy poczucie humoru. Zaprojektuj etui z Waszym wspólnym zdjęciem lub motywem, który przywołuje piękne, wspólne wspomnienia. Obudowa z własną grafiką to również po prostu prezent od serca, ponieważ został własnoręcznie wykonany. Etui z własnym nadrukiem ma tę przewagę, że nikt inny na świecie nie będzie posiadać identycznego.

Opis smartfona Samsung Galaxy M30s

Samsung Galaxy M30s to telefon ze średniej półki cenowej, który dysponuje jednak wszechstronnymi, zaawansowanymi możliwościami. Przede wszystkim zawiera baterię o pojemności 6000 mAh, co pozwala na jeszcze dłuższy czas korzystania ze smartfona bez konieczności jego ładowania. Ponadto posiada 6,4-calowy, wąskoramkowy ekran Super AMOLED, który wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD+. Z tyłu obudowy znajduje się czytnik linii papilarnych oraz trzy aparaty fotograficzne: 48, 5 i 8 Mpx. Matryca przedniego aparatu do selfie ma wielkość 24 Mpx. Do wyboru pozostają aż trzy konfiguracje sprzętowe, w których można wybrać preferowaną pamięć wbudowaną oraz pamięć RAM smartfona.