Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy M31 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj etui do Samsunga Galaxy M31

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz nie tylko gotowe etui z nadrukiem, ale również prosty w obsłudze kreator etui. Stwórz własną obudowę, która będzie najlepiej odzwierciedlać Twój indywidualny gust i zainteresowania. Do kreatora etui możesz dodawać różne elementy graficzne z pamięci swojego komputera, na przykład obrazki, zdjęcia czy napisy. W ten sposób możesz zaprojektować na przykład case ze swoim zdjęciem. Do Twojej dyspozycji pozostaje również dostępna w kreatorze galeria gotowych obrazków i prosty edytor tekstu. Stwórz własną obudowę lub etui na prezent dla bliskiej Ci osoby.

Jakie zalety ma obudowa z własną grafiką?

Najważniejszą zaletą etui z własnym nadrukiem jest jego oryginalność oraz niepowtarzalność. Zaprojektuj etui samodzielnie i miej pewność, że nikt inny na świecie nie posiada identycznego akcesorium. Obudowa z własną grafiką może również wiele powiedzieć o guście i upodobaniach swojego właściciela. Stwórz własną obudowę, której nadruk jest inspirowany Twoim ulubionym filmem, książką czy wykonawcą muzycznym. Może nawiązywać do Twojego światopoglądu lub poczucia humoru. Wykorzystując nasz kreator etui, masz pełną kontrolę nad efektem ostatecznym Twojego projektu. Decydujesz o kolorystyce oraz kompozycji etui z nadrukiem. Każdy obraz, który dodasz do projektu, podlega skalowaniu, obracaniu, duplikacji czy zarządzaniu kryciem.

Czym wyróżnia się telefon Samsung Galaxy M31?

6,4-calowy Samsung Galaxy M31 kusi nie tylko stosunkowo niską ceną, ale również przyzwoitą specyfikacją techniczną. Na największą uwagę zasługuje z pewnością jego bateria o pojemności 6000 mAh, która obsługuje technologię Fast Charging. Smartfon został wyposażony w duży ekran Super AMOLED wyświetlający obraz w jakości Full HD+. Użytkownicy mają dostęp do funkcji Dual SIM, dzięki której można w tym samym czasie korzystać z dwóch różnych numerów telefonu. Tylny aparat fotograficzny Galaxy M31 korzysta z czterech obiektywów o głównej matrycy 64 Mpx. Z kolei przedni aparat do selfie ma matrycę 32 Mpx. Wysoką moc obliczeniową gwarantuje ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 9611.