Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy Note 10 z własnym nadrukiem 

(Liczba produktów: 0)
Brak wyników wyszukiwania

Samsung Galaxy Note 10 - zaprojektuj wymarzony case

Nowe modele smartfonów cieszą ekranami powstającymi dzięki coraz bardziej zaawansowanym technologiom, które pozwalają na odwzorowanie szczegółów i żywych kolorów obrazu. Wymagają jednak zarazem szczególnej ochrony przed stłuczeniem, zarysowaniem czy zaplamieniem powstającymi na skutek codziennego użytkowania telefonu. Zaprojektuj etui na telefon, wybierając jeden z wzorów znajdujących się w bazie sklepu internetowego etuo.pl lub wykorzystując własne zdjęcia, a masz gwarancję, że Twój case z grafiką pozwoli wyróżnić się pośród innych. Obudowa z własnym zdjęciem może być wypełniona jednym, ulubionym. Może też być wyjątkowo oryginalnym kolażem, który stworzysz z kilku zdjęć, odpowiednio je przycinając i obracając, a także stosując efekt przenikania. Wystarczy pamiętać o tym, że zdjęcia powinny być wgrane w jak najwyższej rozdzielczości i mieć rozmiar co najmniej 640x480 pikseli, a Twoje zamówienie pojawi się w domu w ciągu kilku dni, gwarantując skuteczną ochronę Twojego aparatu komórkowego.

Zalety spersonalizowanego Samsung Galaxy Note 10

Etui z własnym nadrukiem możesz wykonać, wybierając jeden z dostępnych w sklepie internetowym etuo.pl modeli dedykowanych poszczególnym modelom smartfonów. Osłonki silikonowe, etui zamykane na magnes służące nie tylko do przechowywania telefonu, ale także kart bankomatowych lub pojedynczych banknotów w dodatkowej kieszonce czy eleganckie etui z klapką - wszystkie te modele dostępne są w ofercie sklepu, co powoduje, że każdy użytkownik smartfonów może dobrać coś idealnie pasującego do jego zwyczajów i upodobań. Wycięcia w obudowach w odpowiednich miejscach i wysoka odporność materiałów wykorzystanych do ich stworzenia powodują, że korzystanie z telefonu jest wygodne i przez długi czas gwarantuje zachowanie jego idealnego wyglądu.

Samsung Galaxy Note 10 - specyfikacja modelu

Samsung Galaxy Note 10 to nowy model koreańskiego producenta smartfonów, wyposażony w ekran AMOLED z rozdzielczością Quad HD+. Bezramkowy wyświetlacz ma, znaną już z modelu Galaxy S10, wysepkę z przednią kamerką, umiejscowioną tym razem pośrodku. Pracujący na układzie Samsung Exynos 9825 lub Snapdragon 855 model został także wyposażony w baterię o pojemności 4000 mAh z funkcją szybkiego ładowania.