Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy Note 20 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 144
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy Note 20 – stwórz własną obudowę

Wyposażając swój Samsung Galaxy Note 20 w etui ochronne, wcale nie musisz decydować się na gotowy case na telefon. Wszystkich klientów naszego sklepu internetowego gorąco zachęcamy do tego, aby wypróbować nasz intuicyjny w obsłudze kreator etui. Pozwala on na stworzenie dowolnego etui z własnym nadrukiem, które będzie stanowić całkowicie niepowtarzalne akcesorium. Stwórz własną obudowę, mając pewność, że nikt na świecie nie posiada identycznej. Kreator etui pozwala na dodawanie zarówno obrazków, jak i zdjęć oraz napisów. Możesz skorzystać z tych dostępnych w obrębie kreatora, ale również dodać własne z pamięci swojego urządzenia.

Dlaczego warto wybrać etui z własnym nadrukiem?

Projektowanie obudowy na telefon to doskonała zabawa, którą wieńczy podziwianie efektu własnej pracy w postaci oryginalnego etui z nadrukiem. Stwórz na przykład case ze swoim zdjęciem, do którego możesz wykorzystać dowolną fotografię, na przykład bliskiej osoby. Zaprojektuj etui na prezent z motywującym cytatem, posługując się prostym edytorem tekstu z wieloma estetycznymi krojami pisma. Każdy element graficzny, który dodasz do projektu swojego etui z nadrukiem, możesz swobodnie edytować na wiele sposobów. Obrazki mogą być skalowane lub obracane. Dzięki możliwości ich duplikacji zaprojektujesz estetyczny kolaż, a za pomocą zarządzania kryciem każdej warstwy możesz stworzyć ciekawy efekt przenikania.

Poznaj największe atuty Samsung Galaxy Note 20

Smartfon Samsung Galaxy Note 20 został zaprojektowany specjalnie do obsługi dedykowanym rysikiem S Pen. Dlatego też posiada aż 6,9-calowy wyświetlacz klasy Dynamic AMOLED. Wyświetla on obraz w bardzo wysokiej rozdzielczości i gwarantuje odświeżanie z częstotliwością 120 Hz. W telefonie zastosowano baterię o pojemności 4500 mAh, która obsługuje technologię Fast Charging oraz ładowanie indukcyjne. Za wysoką wydajność obliczeniową smartfona odpowiada ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 990, którego pracę wspomaga aż 12 GB RAM. Warto zwrócić uwagę na możliwości fotograficzne smartfona. Jego tylny aparat fotograficzny bazuje na trzech obiektywach z główną matrycą o wielkości 108 Mpx.