Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy S10 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 138
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy S10 - zaprojektuj wymarzony case

Chcesz, by Twój Samsung Galaxy S10 zyskał niepowtarzalną oprawę? Postaw na indywidualizm i wyobraźnię – samodzielnie zaprojektuj case na telefon. Na etuo.pl czeka na Ciebie intuicyjny kreator etui, z którym projektowanie będzie wyjątkowo proste. Wystarczy, że wybierzesz model telefonu i załadujesz ulubioną grafikę albo cytat, a program pomoże Ci w dopasowaniu projektu do wymagań technicznych. Z kreatorem stworzysz oryginalne kolaże, nietypowe rysunki, inspirujące napisy albo nietypowe mozaiki. Wykorzystaj ulubione zdjęcia z domowego archiwum albo pobrane z sieci plakaty ukochanej kapeli, drużyny sportowej albo sceny filmowej i zaprojektuj case na telefon Samsung, który będzie Twoim znakiem rozpoznawczym. Gwarantujemy pełną personalizację i wysoką jakość wykonania.

Zalety spersonalizowanego Galaxy S10

Dlaczego warto wyposażyć swój smartfon w futerał z etuo.pl? To nie tylko możliwość nadania mu oryginalnego, stylowego wyglądu, ale przede wszystkim skuteczna ochrona przed uszkodzeniem. Telefon zaopatrzony w etui uniknie porysowań, popękań i trudnych do usunięcia zabrudzeń. W razie upadku będzie miał większe szanse wyjść z niego cało – bez roztrzaskanego ekranu lub nieodwracalnie zniszczonych podzespołów. W sklepie etuo.pl możesz zamówić spersonalizowane etui w dowolnym modelu: silikonowe obudowy z własną grafiką są wodoodporne, łatwe w czyszczeniu i dobrze amortyzują upadki, futerał z klapką z własnym zdjęciem dodatkowo chroni także ekran smartfona, a obudowy-portfele są niezwykle praktycznym gadżetem łączącym dwie funkcje. Każde etui wyprodukowane jest z troską o jakość, z solidnego materiału. Posiada wygodne wycięcia na klawisze funkcyjne i idealnie odpowiada rozmiarowi telefonu.

Samsung Galaxy S10 - Informacje o telefonie

Samsung Galaxy S10 to telefon zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Smartfon posiada nowoczesny ekran o wysokiej rozdzielczości, skaner linii papilarnych umieszczony bezpośrednio w ekranie, a także wysokiej jakości aparat, który umożliwi wykonanie efektownych zdjęć w każdych warunkach. Smartfon dostępny jest w kilku wersjach, dzięki czemu użytkownik może dopasować go do swoich preferencji. Jeśli chcesz, żeby Twój Galaxy S10 długo zachował pełną funkcjonalność i świetny wygląd, zaprojektuj etui na telefon z naszym kreatorem.