Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy S10 5G z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 139
×
Producent / Seria 1
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy S10 5G – zaprojektuj etui z własnym nadrukiem

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele gotowych etui z nadrukiem. Prezentujemy naszym klientom modne motywy zgodne z aktualnymi trendami. Jeśli jednak chcesz wyposażyć się w oryginalne akcesorium, możesz w tym celu wykorzystać nasz kreator etui. Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem, na przykład case ze swoim zdjęciem. Do kreatora etui możesz dodawać zdjęcia, obrazki i napisy bezpośrednio z pamięci swojego komputera. Kreator etui dysponuje także własną galerią fontów i obrazów do Twojego wykorzystania. Każda dodana przez Ciebie grafika może być skalowana, obracana i duplikowania. Ciekawy efekt stworzysz także poprzez zarządzanie kryciem poszczególnych warstw.

Jakie zalety ma obudowa z własną grafiką do Samsung Galaxy S10 5G?

Do obsługi naszego kreatora etui nie musisz posiadać szczególnych umiejętności graficznych. Intuicyjna obsługa narzędzia pozwoli Ci na stworzenie takiego etui z nadrukiem, którego nie posiada nikt inny na świecie. Obudowa z własną grafiką może nawiązywać do Twoich zainteresowań, światopoglądu czy wykonywanej pracy. Podobnie możesz zaprojektować etui na prezent dla kogoś bliskiego, by pokazać mu, jak wiele wiesz na temat jego upodobań. Nasze etui z nadrukiem odznaczają się wysoką trwałością: nie blakną, nie wycierają się i nie ulegają trwałemu zaplamieniu. Oryginalne akcesorium może służyć Ci przez długi czas, chroniąc smartfon i poprawiając Twój nastrój za każdym razem, gdy na nie spojrzysz.

Specyfikacja techniczna Samsung Galaxy S10 5G

Wydajny i estetycznie zaprojektowany Samsung Galaxy S10 5G spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Smartfon posiada 6,7-calowy ekran Dynamic AMOLED wyświetlający obraz w rozdzielczości 3040 x 1140 pikseli. Serce urządzenia stanowi potężny procesor Samsung Exynos 9820 o taktowaniu 2,7 GHz. W zależności od oczekiwań co do mocy obliczeniowej telefonu można wybrać wariant z 8 lub 12 GB pamięci RAM. Tylny aparat fotograficzny wykorzystuje do pracy cztery obiektyw, a przedni dwa obiektywy. Bateria o pojemności 4500 mAh obsługuje technologię Quick Charge 2.0.