Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy S10 Plus z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 139
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy S10 Plus - zaprojektuj wymarzony case

W świecie powszechnej uniformizacji i globalnych trendów nic nie przyciąga uwagi tak bardzo, jak spersonalizowany wygląd telefonu komórkowego. Zaprojektuj etui na telefon Samsung używając dostępnego online w sklepie internetowym etuo.pl kreatora, a Twój telefon zyska niepowtarzalny wygląd i wygodne w użyciu zabezpieczenie. Kreator etui pozwala na wygodne wgranie własnych zdjęć w dostępne wzory do poszczególnych smartfonów, przycięcie ich, obracanie lub skomponowanie oryginalnego kolażu z płynnie przenikającymi się warstwami. Dzięki temu można stworzyć silikonowe obudowy z własną grafiką, pokrowiec z okładką czy wygodny do noszenia telefonu i kart płatniczych oraz kredytowych futerał typu portfel.

Zalety spersonalizowanego Galaxy S10 Plus

Zabezpieczenie telefonu komórkowego Galaxy S10 Plus w jego współczesnej postaci, z wygodnym w użyciu, ale też delikatnym ekranem dotykowym to niezbędny dodatek dla każdego użytkownika. Futerał z klapką z własnym zdjęciem czy innego typu obudowy wykonane są z materiałów o wysokiej odporności na zarysowania i zaplamienia, chroniące skutecznie smartfon nawet przed efektami upadku. Zaprojektuj case na telefon, a nie będziesz już obawiać się, że wskutek intensywnego użytkowania straci szybko swój efektowny wygląd. Nadruki na obudowach są drukowane z wyjątkową starannością, co pozwala cieszyć się ich oryginalnym wyglądem i skutecznie zabezpieczyć smartfon.

Samsung Galaxy S10 Plus - Informacje o telefonie

Samsung Galaxy S10 Plus to smartfon, który ma ambicje konkurowania z marką Apple i wypuszczanymi przez nią kolejnymi modelami iPhone’ów. Jego główną zaletą jest o 25 procent większy akumulator, który ma mieć ogniwo o pojemności aż 4000 mAh, dorównujące modelowi Galaxy Note 9. Jego debiut na rynku przewidziany na luty lub marzec 2019 roku powoduje, że już dziś wielbiciele długiego i intensywnego korzystania ze wszystkich funkcji smartfona cieszą się jego wytrzymałością, która pozwoli popracować mu dłużej niż jeden dzień bez konieczności ładowania. Wyposażony w ekran Infinity Display O wykonany w technologii Super AMOLED i o rozdzielczości QHD+, Samsung Galaxy S10 Plus pozwoli na wygodne oglądanie filmów czy granie w gry komputerowe.