CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy S20 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 141
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samusng Galaxy S20 – zaprojektuj wymarzony case

Chcesz dopasować case na telefon do swojego Samsunga Galaxy S20, jednak trudno zdecydować Ci się na któryś z gotowych wzorów prezentowanych w sieci? Nic dziwnego – jest ich mnóstwo, ale w większości są dość powtarzalne i zwykle nawiązują do aktualnych trendów. Jeżeli posiadasz oryginalny gust lub nietypowe zainteresowania i zależy Ci na wyjątkowym etui na telefon – stwórz etui samodzielnie. Udostępniamy w tym celu prosty kreator etui, do którego możesz dodawać elementy takie, jak napisy, grafiki oraz zdjęcia. Posiadamy także galerię gotowych obrazków, które możesz użyć do projektu swojego etui na telefon. Obudowa na telefon z własnym nadrukiem pozwoli Ci rozwinąć swoją kreatywność i nieźle się przy tym bawić!

Zalety spersonalizowanego etui Samusng Galaxy S20

Projektując autorski case na telefon, otrzymujesz całkowitą dowolność kreowania jego wyglądu. Zaprojektuj etui od podstaw: wybierz kolor, wzory oraz dodatkowe elementy graficzne. Każdy z nich możesz skalować, obracać i przesuwać. Wiele osób interesuje w szczególności case z własnym zdjęciem. W ten sposób mogą one zawrzeć na nim swoje ulubione fotografie z życia prywatnego. Można przykładowo stworzyć case na telefon ze zdjęciem swojego dziecka, dodatkowo podpisując go jego imieniem lub datą urodzenia. Taka obudowa na telefon może służyć przez długie lata, umilając nam chwile, gdy na nią spoglądamy. W tym czasie wyrażamy siebie, posiadając w 100% oryginalny gadżet.

Samusng Galaxy S20 – specyfikacja modelu

Flagowiec koreańskiego producenta elektroniki, jakim jest Samusng Galaxy S20, to smartfon z najwyżej półki. Posiada 6,9-calowy wyświetlacz AMOLED Infinity-O o proporcjach 20:9. Ekran nie tylko zachwyca wysoką rozdzielczością 3200x1440 pikseli, ale również szybkim odświeżaniem obrazu 140 Hz. Smartfonowi nie można odmówić również wysokiej mocy obliczeniowej, którą gwarantuje układ Exynos 990. Z tyłu urządzenia znajdziemy potrójny aparat fotograficzny, którego główny obiektyw posiada matrycę o wielkości 64 Mpx. Fotografie możemy wykonywać między innymi z 30-krotnym zoomem cyfrowym i 3-krotnym zoomem optycznym.