CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy S20 Ultra z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 141
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samusng Galaxy S20 Ultra – zaprojektuj wymarzony case

Nawet jeśli posiadasz tak estetyczny smartfon jak Samsung Galaxy S20 Ultra, nie warto rezygnować z zakupu etui na telefon. Dobrze dopasowany case na telefon pozwoli uchronić urządzenie przed uszkodzeniem na skutek upadku lub uderzenia. Zabezpieczy również obudowę przed rysowaniem się w trakcie codziennego użytkowania. Etui na telefon nie musi zmniejszać walorów estetycznych Twojego urządzenia. Case na telefon może być zarówno funkcjonalny, jak i ciekawie zaprojektowany. Z tego powodu na naszej stronie udostępniliśmy prosty kreator etui, z którego może skorzystać każdy. Nie potrzebujesz doświadczenia w obsłudze programów graficznych ani szczególnych umiejętności plastycznych. Zaprojektuj etui samodzielnie, dopasowując je do wyglądu smartfona lub po prostu własnego gustu.

Zalety spersonalizowanego etui Samusng Galaxy S20 Ultra

Obudowa na telefon z własnym nadrukiem to doskonałe rozwiązanie dla indywidualistów i osób, które lubią się wyróżniać. Zamiast sięgać po case na telefon z gotowy nadrukiem, możesz popisać się swoją kreatywnością. Jeżeli chcesz postawić na osobisty projekt obudowy, możesz wybrać przykładowo case z własnym zdjęciem. Wykorzystasz do projektu Twoją autorską, dowolną fotografię. Zaprojektuj etui również z obrazkami lub napisami – nic Cię nie ogranicza. Każdy element dodany do kreatora może podlegać zaawansowanej edycji, gwarantując profesjonalny efekt ostateczny. Co również ważne, gotowy case na telefon nie będzie niczym różnić się od Twojego projektu. A zatem do dzieła!

Samusng Galaxy S20 Ultra – specyfikacja modelu

Samsung Galaxy S20 Ultra wyróżnia się na tle pozostałych dwóch flagowców koreańskiego producenta. Mowa oczywiście o oferowanym przez jego aparat fotograficzny stukrotnym zoomie cyfrowym. Dzięki niemu smartfon jest w stanie z powodzeniem zastąpić niejeden teleobektyw w standardowym aparacie fotograficznym. Oprócz doskonałych warunków do wykonywania zdjęć, Galaxy S20 Ultra zachwyca również wyrafinowanym designem. Obustronnie zagięty, bezramkowy wyświetlacz robi wrażenie, podobnie jak jakość obrazu, który jest on w stanie wyświetlać. Z tego powodu szczególnie warto zabezpieczyć smartfon przed ewentualnym upadkiem, stosując wytrzymałe etui na telefon.