Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T295) z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 139
×
Producent / Seria 1
×
Kolor 1
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T295) - zaprojektuj wymarzony case

Zaprojektuj etui - to propozycja, z którą do użytkowników smartfonów, tabletów i innych urządzeń z dotykowym ekranem wychodzi sklep internetowy etuo.pl. Udostępniony w serwisie kreator etui otwiera szereg możliwości przed każdy, kto chce, aby jego akcesoria ochronne na urządzenie mobilne były wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju i zgodne z indywidualnymi upodobaniami. Narzędzie to jest proste w obsłudze. Można skorzystać z galerii szablonów i motywów udostępnionych w serwisie, lub wprowadzić własne zdjęcia, grafiki, kolaże etc. Projektowanie własnej obudowy to nie tylko świetna rozrywka i sposób na uwolnienie kreatywności i pomysłowości, ale też okazja, by zatroszczyć się o bezpieczeństwo i długa żywotność swojego telefonu, tabletu, czytnika e-booków, laptopa i wielu innych urządzeń.

Zalety spersonalizowanego Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T295)

Obudowa z własną grafiką? Case z własnym zdjęciem? Etui książkowe z nadrukiem? Nieważne na jaki rodzaj ochrony się zdecydujesz. Ważne, by pamiętać, jak istotne jest skuteczne zabezpieczenie ekranu i matrycy. Ochrona przed zarysowaniami, stłuczeniem, zanieczyszczeniami - to wszystko zagwarantuje etui odpowiednio dobrane do konkretnego modelu urządzenia. Gadżety te posiadają wycięcia na najważniejsze komponenty, dzięki czemu można bez problemów robić zdjęcia i płynnie obsługiwać urządzenie. Pokrowce na tablet z nadrukami pomogą też bez trudu zlokalizować i odróżnić swój sprzęt w sytuacji, gdy znajdzie się on na jednym biurku czy szafce z urządzeniami kolegów z pracy lub ze studiów.

Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T295) - specyfikacja modelu

Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T295) to urządzenie typu tablet-phone, które jest klasą samą dla siebie. Urządzenia tego typu, pochodzące z oferty opisywanego producenta, nie bez powodu cieszą się tak dobrą renomą. Opisywany model trafił do sprzedaży w III kwartale 2019 roku. Jego wymiary to 210.00 x 124.40 x 8.00 mm, a waży on zaledwie 347.00 g. Wydajna i wytrzymała bateria Li-Ion o pojemności 5100 mAh wystarcza na wiele godzin intensywnej pracy, a duża pojemność pamięci wbudowanej (32 GB) pozwala na przechowywanie wielu danych i płynną pracę urządzenia.