CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020) z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 143
×
Producent / Seria 1
×
Kolor 1
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020) – zaprojektuj etui

Futerał ochronny na tablet to bardzo przydatne akcesorium, które chroni Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020) przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Wybierając ochronkę, nie musisz jednak decydować się na gotowe etui z nadrukiem. Jeśli masz konkretną wizję wyglądu futerału, wykorzystaj nasz kreator etui i stwórz obudowę z własną grafiką. Kreator etui pozwala na dodawanie do projektu nadruku zdjęć, obrazków oraz napisów, także z pamięci Twojego urządzenia. Zaprojektuj etui wedle własnego gustu oraz preferencji. To Ty decydujesz o liczbie, wielkości, kolorystyce oraz układzie grafik. Stwórz własną obudowę lub zaprojektuj etui na prezent dla innego posiadacza tabletu.

Stwórz case ze swoim zdjęciem na Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)

Ciekawym pomysłem na etui z własnym nadrukiem, które będzie w 100% unikatowe, jest stworzenie etui z własnym zdjęciem. Dostępny na naszej stronie intuicyjny kreator etui pozwala na dodawanie dowolnych fotografii z pamięci Twojego urządzenia. Stwórz case ze swoim zdjęciem, na przykład w postaci portretu bliskiej Ci osoby. Wykorzystując wbudowany w kreator etui edytor tekstu, możesz dodatkowo wzbogacić projekt swojego etui z nadrukiem na Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020) w napis o dowolnej treści. Podobnie możesz skorzystać z galerii gotowych obrazków i dodać grafiki, które nawiązują do posiadanych przez Ciebie zainteresowań.

Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020) – dane techniczne tabletu

Jeśli potrzebujesz wszechstronnego urządzenia do komfortowego przeglądania multimediów, Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020) może stanowić dla Ciebie idealny wybór. Lekki tablet o smukłej konstrukcji posiada duży, 10,4-calowy wyświetlacz o wąskim obramowaniu, który wyświetla obraz w rozdzielczości 2000 x 1200 pikseli. Jego metalowa obudowa gwarantuje wyższą wytrzymałość i elegancką prezencję. Cztery wbudowane głośniki emitują wysokiej jakości dźwięk w technologii Dolby Atmos. Tablet dysponuje również wyjątkowo pojemną baterią 7040 mAh. Płynną obsługę gier i aplikacji zapewnia ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 662 w połączeniu z 3 GB pamięci RAM.