Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy Tab S7 Plus z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj etui do Samsung Galaxy Tab S7 Plus

Etui ochronne stanowi gwarancję trwałości tabletu. Nie musisz jednak wcale decydować się na zakup gotowego etui z nadrukiem. Zamiast tego stwórz własną obudowę, wykorzystując w tym celu dostępny na naszej stronie kreator etui. To prosta w obsłudze aplikacja, do której nie trzeba mieć żadnego doświadczenia w projektowaniu graficznym. Twoje etui z własnym nadrukiem będzie stanowić w stu procentach oryginalne akcesorium, którego nie ma nikt inny na świecie. To Ty decydujesz o jego wyglądzie, mogąc mieć pewność, że gotowy produkt będzie idealnie odzwierciedlać przygotowany przez Ciebie projekt. Daj ponieść się wyobraźni i zaprojektuj etui dokładnie takie, o jakim marzysz!

Samsung Galaxy Tab S7 Plus – stwórz własną obudowę lub etui na prezent

Wykorzystując nasz kreator etui, możesz zaprojektować etui z własnym nadrukiem dla siebie lub etui na prezent dla kogoś bliskiego. Oryginalny podarunek będzie każdego dnia poprawiać humor Twojej mamie, babci, partnerowi czy przyjacielowi. Twoja obudowa z własną grafiką może nawiązywać do cech charakteru, światopoglądu oraz zainteresowań swojego przyszłego właściciela. Ciekawy pomysł może stanowić to, by zaprojektować case ze swoim zdjęciem. Możesz użyć do niego dowolnej fotografii, która przywołuje dobre wspomnienia. Aby wzbogacić projekt swojego etui z nadrukiem, dodaj napis o dowolnej treści jedną z wielu estetycznych czcionek.

Samsung Galaxy Tab S7 Plus – charakterystyka tabletu

12,4-calowy tablet Samsung Galaxy Tab S7 Plus stanowi wyjątkowo wydajne urządzenie, które dodatkowo jest kompatybilne z najnowszym standardem sieci 5G. Duży ekran klasy Super AMOLED wyświetla obraz w jakości Full HD. Serce tabletu stanowi ośmiordzeniowy procesor osiągający taktowanie na poziomie 3.00 GHz. W zależności od wyboru konkretnego wariantu pracę procesora wspiera dodatkowo 6 albo 8 GB RAM. Do wyboru pozostaje wielkość pamięci wewnętrznej: 128, 256 lub 512 GB. Można dodatkowo rozszerzyć ją poprzez kartę pamięci. Tablet wyróżnia się dużą baterią o pojemności 10090 mAh kompatybilną z technologią szybkiego ładowania.