Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy Xcover 4s z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy Xcover 4s - zaprojektuj wymarzony case

Dzięki narzędziom udostępnionym w serwisie internetowym etuo.pl, każdy użytkownik smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych, może zaprojektować własną obudowę. Kreator etui jest bardzo prosty w obsłudze i intuicyjny. do wykonania wymarzonego case'u można wykorzystać gotowe szablony dostępne na stronie, albo wprowadzić własne zdjęcia, grafiki, rysunki i inne motywy, które chcielibyśmy umieścić na obudowie. Case z własnym zdjęciem albo obudowa z własną grafiką z pewnością uczynią naszego smartfona absolutnie unikatowym modelem, więc każdy, kto lubi rzeczy nietuzinkowe i jedyne w swoim rodzaju, powinien koniecznie wypróbować nasz kreator. Asortyment sklepu obejmuje także gotowe pokrowce, etui i osłonki w różnych rozmiarach, kolorach i stylach. Ważne, by zadbać o ochronę swojego urządzenia, aby zapewnić mu długą żywotność.

Zalety spersonalizowanego Samsung Galaxy Xcover 4s

Pokrowce na telefon z nadrukami to gadżet, który nie tylko świetnie wygląda, lecz także - a może nawet przede wszystkim - stanowi skuteczna ochronę przed najczęściej spotykanymi uszkodzeniami aparatów. W zależności od tego, jaki model wybierzemy dla swojego telefonu, może to być osłonka silikonowa lub plastikowa albo etui w formie książki, z dodatkową klapką, w której nierzadko jest też miejsce na karty płatnicze, wizytówki i karty lojalnościowe. Case pomaga tez uniknąć przedostawania się zanieczyszczeń do wnętrza urządzenia. Jak widać, stosowanie tego rodzaju akcesoriów ochronnych może przynieść same korzyści. Nie czekaj więc i zaprojektuj etui do swojego nowego, wymarzonego smartfona i chroń go od pierwszych chwil użytkowania.

Samsung Galaxy Xcover 4s - specyfikacja modelu

Samsung Galaxy Xcover 4s to nowoczesny smartfon, którego właściwości docenią szczególnie te osoby, którym zależy na funkcjonalności i praktycznym, przydatnym na co dzień rozwiązaniom. Jest poręczny i stosunkowo niewielki - jego wymiary to 145.90 x 73.10 x 9.70 mm. Jego rynkowa premiera przypadła na III kwartał 2019 roku. Zastosowano w nim system operacyjny Android 9.0 Pie z interfejsem One UI. W standardowej wersji obecne są karty pamięci microSD, microSDHC oraz microSDXC (do 512 GB). Wielbiciele fotografowania będą zadowoleni z jakości zdjęć, jakie można wykonać tym aparatem.