Zaprojektuj etui na Sony Xperia 1 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Sony Xperia 1 - zaprojektuj wymarzony case

Decyzja o kupnie telefonu często jest podyktowana potrzebą wynikającą losowo, pojawieniem się dobrej cenowej okazji na rynku, a czasem tak po prostu chęcią zmiany urządzenia na nowsze. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów i oferujemy usługę zaprojektowania własnego etui na znakomity telefon jakim jest Sony Xperia 1. Stanowi on jedną z najbardziej intrygujących pozycji na rynku telefonów komórkowych, a my podążamy za trendem na indywidualizm i oferujemy dedykowaną usługę unifikacji etui na telefon.

Zalety spersonalizowanego Xperia1

Nasz kreator etui do Sony pozwoli sprawić, że silikonowe obudowy z własną grafiką nie tylko wyróżnią cię z tłumu, ale też pokażą i podkreślą twój indywidualizm. Już teraz zaprojektuj case na telefon, stwórz niepowtarzalną kompozycję i podkreśl swój charakter. W naszej ofercie oprócz klasycznych case i etui na telefon znajdziesz także futerał z klapką z własnym zdjęciem. Zaprojektuj etui na telefon i daj się ponieść swojej fantazji - ograniczeniem jest tylko niebo, a i niebo na etui może się znaleźć. Silikonowe etui czy futerały to tylko część z dostępnych w naszej ofercie wariantów. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Sony Xperia 1 - Informacje o telefonie

Wybierając telefon Sony Xperia 1postaw na to, co wyjątkowe i zaskakujące. Taki właśnie jest ten model, inny niż dotychczasowe warianty marki. Jest on dostępny w kilku wersjach kolorystycznych obudowy, a sama długość ekranu jest niemal dwukrotnie większa niż jego szerokość. To z pewnością zapewni pełnię doznań graficznych i fotograficznych, umili oglądanie filmów czy robienie zdjęć. Twórcy tego telefonu wyprzedzili przyszłość i stworzyli coś zupełnie innego niż w poprzednich latach. Niespodziankę stanowi zakrzywiony i wykrywający gesty ekran. Fani fotografii też będą zadowoleni albowiem model ten wychodzi naprzeciw ich potrzebom i dogania swoją konkurencję stanowiąc bardzo ciekawą pozycję na półce telefonów premium. Japończycy bacznie obserwują trendy i wychodzą naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom oferując telefon intuicyjny w obsłudze, o atrakcyjnym wyglądzie i świetnych parametrach technicznych.