Zaprojektuj etui na Sony Xperia 1 II z własnym nadrukiem 

(Liczba produktów: 1)
Sortuj: 
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Utworzono
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model urządzenia
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Sony Xperia 1 II - zaprojektuj etui Wallet Book - biały

Zaprojektuj etui Wallet Book

Sony Xperia 1 II - zaprojektuj etui Wallet Book - biały

Cena promocyjna 81,52 zł Normalna cena 95,90 zł
 

Stwórz etui na telefon Sony Xperia 1 II

Marzy Ci się obudowa z własnym nadrukiem lub case z własnym zdjęciem? Nic nie stoi na przeszkodzie – zaprojektuj etui na telefon w udostępnionym przez nas kreatorze. Możesz dodawać do niego zarówno swoje zdjęcia, jak i grafiki czy napisy. W kreatorze znajdziesz bogatą galerię gotowych obrazków do Twojego użytku oraz estetycznych fontów. Każdy element, który uwzględnisz w swoim etui na telefon, możesz dowolnie skalować i obracać. W zależności od Twoich preferencji stwórz etui na telefon o minimalistycznej lub bogatej i rozbudowanej stylistyce. Projekt, który zatwierdzisz, zostanie w identycznej formie nadrukowany na obudowę.

Zaprojektuj etui na telefon – wyraź siebie

Obudowa z własnym nadrukiem to zawsze doskonała okazja do zaprezentowania otoczeniu swojej osobowości, zainteresowań oraz światopoglądu. Nieprzeciętni indywidualiści mogą mieć problem ze znalezieniem idealnego etui wśród gotowych case’ów na telefon. Tymczasem nasz kreator pozwala na to, by przykładowo zaprojektować case z własnym zdjęciem. Może on zawierać fotografię ukochanego zwierzaka, bliskiej osoby lub po prostu piękny krajobraz z wakacji. Dzięki wielu ciekawym fontom do projektu obudowy na telefon można dodać inspirujący cytat lub zabawny napis. Rodzice mogą zaprojektować obudowę z własnym nadrukiem, która zawiera rysunek wykonany przez ich dziecko. Taki case na telefon w każdej chwili może poprawić humor swojemu użytkownikowi.

Smartfon dla miłośników fotografii Sony Xperia 1 II

Flagowiec Sony Xperia 1 II zapiera dech w piersiach możliwościami fotograficznymi. Smartfon powstawał we współpracy z twórcami Sony Alpha, dzięki czemu posiada wyjątkowo szybki autofocus 20 kl./s. Wykonuje również zdjęcia w formacie RAW i nagrywa filmy w oparciu o funkcję Cinematography Pro. Obiektywy ZEISS, które zainstalowano z tyłu urządzenia, gwarantują doskonały kolor oraz plastykę fotografii. Oprócz tego Xperia 1 II jest po prostu elegancka: smukła, lekka i nowoczesna. Posiada wyświetlacz OLED CinemaWide 4K HDR oraz baterię o pojemności 4000 mAh. Smartfon jest wodoodporny, co poświadczono certyfikatem IP65/68.