Zaprojektuj etui na Sony Xperia 10 II z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj etui na swój smartfon Sony Xperia 10 II

Obudowa z własnym nadrukiem do Sony Xperia 10 II to bardzo dobry pomysł. Tak estetyczny smartfon zasługuje na wyjątkowe akcesorium ochronne. Po co wyposażać się w gotowy case na telefon, skoro można skorzystać z naszego kreatora etui? Stwórz etui zgodne z Twoim własnym poczuciem estetyki. Może nawiązywać do Twoich zainteresowań, światopoglądu czy po prostu charakteru. Wiele osób chętnie projektuje obudowy, kierując się swoim poczuciem humoru. Jeszcze inne, popularne rozwiązanie stanowi case z własnym zdjęciem. Tak naprawdę jednak ogranicza Cię wyłącznie Twoja kreatywność. Ostateczny efekt etui na telefon zależy w 100% od Ciebie.

Dlaczego warto samemu stworzyć etui na telefon?

Stwórz etui na telefon, o którym marzysz. Jeśli chcesz umieścić na nim fotografię bliskiej osoby lub Twojego zwierzaka, wybierz case z własnym zdjęciem. Jeżeli z kolei chcesz mieć zawsze przy sobie inspirujący cytat, dodaj do projektu pole tekstowe i wybierz jedną z naszych efektownych czcionek. Wszystkie elementy graficzne, które dodajesz do kreatora, podlegają zaawansowanej edycji. Dotyczy ona nie tylko skalowania i obracania obrazów. Możesz także je duplikować lub zarządzać ich kryciem, tworząc w ten sposób efektowne kolaże. Dzięki takim zabiegom zyskujesz pewność, że Twoja obudowa z własnym nadrukiem jest całkowicie unikalna i nikt na świecie nie posiada identycznej.

Poznaj wytrzymały i zachwycający Sony Xperia 10 II

Lekki i minimalistyczny telefon Sony Xperia 10 II stanowi łakomy kąsek dla wymagających użytkowników sprzętu elektronicznego. Po pierwsze, posiada wodoodporność klasy IP65/68, a jego wyświetlacz pokryto wytrzymałym szkłem Corning Gorilla Glass 6. Oznacza to, że smartfon jest znacznie wytrzymalszy od wielu modeli konkurencyjnych marek. Po drugie, Xperia 10 II zawiera wytrzymałą baterię o pojemności 3600 mAh, dlatego telefon doskonale nadaje się dla użytkowników spędzających dużo czasu w podróży. Ponadto Xperia bazuje na najnowszych technologiach, oferując swoim użytkownikom wyświetlacz o kinowych proporcjach i stworzony zgodnie z technologią technologią OLED Wide.